Sign in to follow this  
Followers 0
mirec.dk.406

máte skúsenosti s 2.2 benzín

6 posts in this topic

Mám zájem kúpiť p 406 kombi 2.2. benzín v plnej výbave okrem kože čo vy na to?, má to nejaké záludnosti alebo ostať pri mojej 1.8 16V.

za Vaše postrehy, rady a tipy ďakujem

ahoj

mám tento motor v 607 a jsem po dovolené v itálii po horách a kolem jezer ,tato krajina prověří motor a můžu říct že jsem max spokojený a co mě velmi mile překvapilo že při dodržování předpisů a včetně jezdění po velkých městech se po návratu spotřeba ustálila na 7,8 l .

to myslím že na tak velké auto je super , těch 165 koní stačí a krouták 220 nM je dost.

toto je můj názor .

jo mám ještě sedan 406 1,8 16v a když přesednu ze 607 do 406 tak 1,8 je fakt málo .

na pohodovku stačí , ale jak tu 1,8 zatížíš plným autem je to poznat .

daja535

cim vacsi benzinovy motor, tym lepsie.spotreba sa skoro nelisi ak jazdis normalne a zivotnost a kultivovanost chodu je niekde inde.urcite odporucam

Vím,že ho má Scrat,na srazu na Křivoklátě modrá s veeeelllliiiikýýýýýmmmm křídlem,zkus mu napsat U2,je s ní velice spokojený

klidně do něj jdi,jestli je to pěkný zachovalý auto.. 2.2mám a jsem s ní spokojenej,ještě mě to auto za léta co ho mám nevyšplouchlo:) Pruměrnou spotřebu mam 8l/100. Jednu drobnou chybyčku to ale má-nedá se na to sehnat neorigo výfuk, jak jsem zjistil,takže budu muset příští rok asi investovat do originálu:( Ale mYslim že to je maličkost oproti výhodám co ta motorizace poskytuje :roker