Sign in to follow this  
Followers 0
maweryk

Folia na dverach - B stlpik

8 posts in this topic

Ahojte, cim je mozne nahradit foliu na dverach - B stlpik? Odula sa mi a mam tam aj dost velku dieru a zle to vyzera.

post-0-14109596291103_thumb.jpg

je, original stoji cca 150 Kc v peugeotu, cenu v SK nevim, musis se zeptat u vas

Jinak daji se sehnat i z druhovyroby ( ruzne tuningshopy apod ) a tam to u nas vychazi asi 200Kc na cele auto

Taky to muzes sundat uplne, ocistit lak od lepidla a nedavat tam nic, tak to maji nove modely 406

[upravil dne 29/8/07 Ferry]

A ten lak je vo farbe auta? Pojde lepidlo dole aj technickym benzinom, alebo niecim specialnym?

jo pod tim je to normalne nastrikany barvou, ty samolepky se tam lepi az dodatecne po lakovne, technicky benzin by to mohl vzit, ale bacha na ten lak, abys ho nejak nepoleptal, nejdrive si ten technicak zkus nekde na nalakovanem kousku kde to neni videt. Pred strhnutim je taky dobry tu folii trochu nahrat, treba fenem

Původně zaslal: Tornado

Na netu ty folie muzes sehnat napr. tady: http://www.mkkosa.cz/

Tenhle odkaz tu myslim kdysi psal zrovna Ferry.

[upravil dne 29.8.2007 Tornado]

jj , v utery jsem si je chtel koupit, mel jsem cestu kolem Brandysa nad Labem a zrovna meli ten den vyjimecne zavreno, myslel jsem ze me trefi :D (uz to planuju tak pul roku ze tam zajedu ) tak snad priste, kdyztak pak dam reference jaka to je kvalita a zpracovani

Kupoval jsem ji v mkkosa a spokojenost. Je pevná a pěkně tam na ty sloupku pasuje. Jen se musí vyměnit všechny čtyři protože ta originál je hladká a od mkkosa je vroubkovaná. Práce na všechny čtyři sloupku cca hodinu a půl.