Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problém - kaslík před spolujezdcem 309


Medvěd

Recommended Posts

Buď mám obě ruce levé, nebo mám prostě smůlu, ale od května, kdy si má přítulkyně koupila auto jsem jí zničil už druhá dvířka kaslíku - ulomila se mi plastová západka zámku a dvířka na vrakovištích jsou záležitost silně úzkoprofilová - tak bych potřeboval poradit, jak se dá západka zámku nahradit - jezdit s otevřeným kaslíkem je dost nepříjemné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem Medvěd

Buď mám obě ruce levé, nebo mám prostě smůlu, ale od května, kdy si má přítulkyně koupila auto jsem jí zničil už druhá dvířka kaslíku - ulomila se mi plastová západka zámku a dvířka na vrakovištích jsou záležitost silně úzkoprofilová - tak bych potřeboval poradit, jak se dá západka zámku nahradit - jezdit s otevřeným kaslíkem je dost nepříjemné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... myslím, že to nebude rukama, já mám u své 106-ky podobný problém, akorát se mi neulomila západka, ale vodící tlapka na pravé straně kaslíku, tudíž po každém otevření kaslíku, mi jeho pravá část zůstane v ruce, je to blbé, ale zase o něco lepší než kdyby mi nešel zavřít vůbec.

Asi jsem Ti moc neporadila, ale alespoň víš, že to není rukama :D:D:D, podobný problém má asi ještě pět lidí, které znám a to nejen na peginách :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja to mam na svy 309 vyreseny tim ze misto plastove zapadky je tam kus ohnutyho medenyho plechu, pravdepodobne pripajenyho k osicce (kdyz si vzpomenu tak se podivam presneji, delal to jeste puvodni majitel). A drzi to fajnove.

----

timto zdravim debila co mi v noci rozsekal zrcatko :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...