patriotpp

predne stabilizacne tycky Peugeot 406

11 posts in this topic

Zdravim vsetkych. Aky typ stabilazacnych tyciek, aby vydrzali viac ako 2 roky. Minuleho roku som asi kupil nejaky brak a teraz je potrena zase vymena.

Neber si to tak. Ta mašina je prostě těžká a tyčky jsou počítaný na lepší silnice. Je to spotřební zboží zrovna tak jako pneu nebo obložení brzd. A jak známo - druhovýroba se kvalitou jen málokdy dokáže přiblížit originálu. Zadej si do vyhledávání TYČKY STABILIZÁTORU a těch názoru tam najdeš moře.

Mám blbou radu ale účinnou: jezdi pomaleji po špatných silnicích, vyhýbej dírám. Má to zásadní vliv.

Hlavně ne Starline od AutoKelly. Za pár měšíčů zrezly a teď je to přesně 2 roky co sem je tam dával a už mlatí pravá.

myslim ze znacka Sasic je kvalitativne podobna originalu a cenove asi kolem 1500Kc za jednu tycku

Šoupnul jsem tam tyčky od FEBI Bilstein a docela v pohodě drželi dlouho...teda dírám se vyhybám co můžu!

Mam tam febi, a muzu rict ze svina jedna vydrzela asi jen rok a necelych 10 000Km takze nejsem snima vubec spokojeny! Mlati me leva strana, ale zase mam blbou cestu do prace a prez kopec pred blesnem z Hradce Kralove je to sama dira takze nahove, v praci by me meli davat prispevek na auto se trmocat po takovi ceste :grr

Jaký je to zvuk? Takový tlumený? Mě to tluče, když se auto rozhoupe do stran, např. když odbočuju, a nebo přejedu nějakou díru.Jaký vám to vydává zvuk? K čemu byste to přirovnali?A jde to zepředu?:roll

Původně zaslal: mildamm

Jaký je to zvuk? Takový tlumený? Mě to tluče, když se auto rozhoupe do stran, např. když odbočuju, a nebo přejedu nějakou díru.Jaký vám to vydává zvuk? K čemu byste to přirovnali?A jde to zepředu?:roll

to budou urcite ty tycky, je to takove tlumene lupnuti az tuknuti, zalezi v jak pokrocilem stadiu rozkladu se nachazi a dela to presne v tebou popisovanych pripadech

ja uz je menil dvakrat, jednou znacka Optimal, sice obe dve dohromady staly 900Kc ale po roce (20 000km ) byly uplne v haji obe dve, ted mam znacku Ruvile ( prodej autobenex cena tusim 1500 za obe, ale mel jsem nejakou slevu) a zatim po 10 000km dobry

jinak pri koupi se podivej na auto jakej mas typ, u starsich modelu je kloubek nahore do praveho uhlu k tycce a dolni kloubek rovnobezne s podelnou osou tycky, u novejsiho modelu 406 jsou oba kloubky v pravem uhlu k podelne ose tycky

pro nazornost obrazek :

novy model 406 :

62%2091%209225.JPG

stary model 406

003517464.JPG

[upravil dne 23/10/07 Ferry]

Díky za rady!! :)¨to byla teda rychlovka. V úterý další týden jsem objednaný do servisu, tak jim to můžu nahlásit. Měj se :papa