Petr5110

Odstranění nápisu - třetí dveře

14 posts in this topic

Ahoj,

chtěl bych ze zadních dveří odstranit typové označení vozu Peugeot 106 XSI.

Nevíte náhou jesti je to jen přilepené nebo i přinýtované??

připadně čím odstranit lepidlo z pod označení

tak to je super že je to jen přilepené.

Toho se taky bojím abych to nevzal i s lakem.

Já když to dávám pryč tak to nahřeju fénem a pak opatrně sloupnu...pak to jde i bez laku;)

nejlepší je to odříznout zubní nití a lepidlo pak sloupat nebo očistit technickým benzínem - tak se ti nikdy nestane že bysis uloupl lak

Já bych to neodřezával.I tou nejtenčí nití to poškrabeš.Pak budeš zase leštit a leštit.Normálně to zahřívej fenem a přitom to opatrně něčim placatym podeber a za tepla ten znak odloupneš bez ůjmy na laku.Pak buď tym benzinem nebo lihem umeješ zbytky lepidla.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Peugeot 306 1.6 66kw

:super:potlesk

Původně zaslal: vendi.stejskal

Já bych to neodřezával.I tou nejtenčí nití to poškrabeš.Pak budeš zase leštit a leštit.Normálně to zahřívej fenem a přitom to opatrně něčim placatym podeber a za tepla ten znak odloupneš bez ůjmy na laku.Pak buď tym benzinem nebo lihem umeješ zbytky lepidla.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Peugeot 306 1.6 66kw

:super:potlesk

By mě zajímalo jak by zubní niť poškrábala lak. To spíš poškrabeš tím "něčím placatým".

O té niti sem nikdy neslyšel ale nápad je to dobrej.

Dost dobře nechápu proč ten nápis chceš sundávat (i když je mi po tom h*vno).

Tak to vypadá, jako že se za "Pažouta"stydíš..............

Původně zaslal: myryn

Dost dobře nechápu proč ten nápis chceš sundávat (i když je mi po tom h*vno).

Tak to vypadá, jako že se za "Pažouta"stydíš..............

nemyslim si ze se za pazouta stydi ale nechce tam hold ten napis :papa ,driv bylo zvykem ze si kazdy polepil zadni vrata samyma nalepkama typu abs a ja nevim co jeste :Dnapr videl jsem skoda favorit a vzadu nalepka 20v turbo :D:D ,ja jsem taky zastance bez nalepek a premyslim ze sundam napis protoze naka ku*va mi sebrala T :bojim

Něčim placatym jasně nemyslim,že pod to hrábneš nožem nebo něčim vostrym,ale stačí ,když to teplem změkne,třeba tou nití zakraj podebereš a sloupneš jako "známku" z dopisu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Naše žabička = 306ka 1.6ka:cool::super:papa

Včera jsem měl konečně chvíli času a začal sloupávat - začal jsem označením 106 - bral jsem to zubní nití a silonem - odloupla(odlomila) se šestka a pod ní je nějaká guma kterou jsem nedokázal odstanit.Zkusím to tím fénem snad to půjde

Tak bohužel to neodstraním bez toho abych poškodil lak.Tak se na to vykašlu.

Je to titiž už přidělávané a ten někdo to přilepil lepidlem na sklo.

ja jsem odstranoval taky nejake napisy a bral jsem to normalni niti na siti (reznou niti).. slo to celkem v pohode, pak uz jenom docistis tu hmotu.. ale pokud ti to tam nekdo prilepil necim jinym tak je to blby.. zkusil bych se zeptat treba v nejaky drogerii jestli na to neexistuje nejaky rozpoustedlo nebo tak neco, samozrejme aby to nevzalo i s lakem..;)