Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přijmeme zpět Komisar ?


OK406

Přijmeme zpět Komisar ?  

  1. 1. Přijmeme zpět Komisar ?


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Jak už jsem uvedl v jiném příspěvku, jde o návrat člena s nickem Komisar. Proto prosím, aby jsme jsme s hlasovali demokraticky možnosti dát mu šanci, aby svými radami a pomocí odčinil to, co svým smazání svých příspěvků způsobil. Děkuji všem, kteří se zúčastní ankety (hlasování) a vedení P-C, že rozhodne o je ho návratu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím chci všem poděkovat a věřím, že mě Komisar projeví svou vděčnost s tím, že opět začne psát své příspěvky, které pomohou nám všem!! Bohužel, má stále zablokovanou IP adresu doma na počítači. Snad se stane opět členem P-C pod nickem Komisar, tak jak jsme jej znali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, záleží jestli o to stojí, ale vzhledem k tomu, že se tady o tom hlasuje, tak počítám, že ano:aut A musím dát za pravdu těm, kteří si Komisara chválí díky jeho znalostem, jsem pro:super

P.S. - možná jen v případě, že mi vyřeší brzdy:D:D:D:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyloučení Komisaře a zablokování jeho domácí IP adresy byla jedna z věcí, na které se vzácně celé vedení - tj. výkonný výbor i revizní komise - shodlo naprosto jednomyslně.

Já bych se v prvé řadě zeptal Komisaře Dixiho, jestli může vyloučit, že by se "ony" magořiny (množné číslo, tj. nikoli jedna magořina) z jeho strany někdy opakovaly. To základní: Já osobně stále považuji rozbourání fóra za útok na základní pilíř, na kterém Club stojí.

Teprv pak si myslím, že by se případně dalo uvažovat o tom, že by vedení poprvé v historii Clubu zasedlo coby "disciplinárka" a znovu případ otevřelo.

[upravil dne 29/8/07 Garfield]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

Vyloučení Komisaře a zablokování jeho domácí IP adresy byla jedna z věcí, na které se vzácně celé vedení - tj. výkonný výbor i revizní komise - shodlo naprosto jednomyslně.

Já bych se v prvé řadě zeptal Komisaře Dixiho, jestli může vyloučit, že by se "ony" magořiny (množné číslo, tj. nikoli jedna magořina) z jeho strany někdy opakovaly. To základní: Já osobně stále považuji rozbourání fóra za útok na základní pilíř, na kterém Club stojí.

Teprv pak si myslím, že by se případně dalo uvažovat o tom, že by vedení poprvé v historii Clubu zasedlo coby "disciplinárka" a znovu případ otevřelo.

Jenže Komisař/Dixi je už zase uražený a v jiném vlákně píše, že končí i jako Dixi.:(

[upravil dne 29.8.07 Mila_S]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mila_S

Původně zaslal: Garfield

Vyloučení Komisaře a zablokování jeho domácí IP adresy byla jedna z věcí, na které se vzácně celé vedení - tj. výkonný výbor i revizní komise - shodlo naprosto jednomyslně.

Já bych se v prvé řadě zeptal Komisaře Dixiho, jestli může vyloučit, že by se "ony" magořiny (množné číslo, tj. nikoli jedna magořina) z jeho strany někdy opakovaly. To základní: Já osobně stále považuji rozbourání fóra za útok na základní pilíř, na kterém Club stojí.

Teprv pak si myslím, že by se případně dalo uvažovat o tom, že by vedení poprvé v historii Clubu zasedlo coby "disciplinárka" a znovu případ otevřelo.

Jenže Komisař/Dixi je už zase uražený a v jiném vlákně píše, že končí i jako Dixi.:(

[upravil dne 29.8.07 Mila_S]

To se mu nediv. Kdyby si měl zablokovanou IP adresu doma a nemohl by si na fóru a pomoci ostatním, kteří potřebují právě pomoc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám do toho h*vno co kecat, jestli jóóó nebo nééééé, (neznám souvislosti vyloučení) ovšem dle rady "komisaře" jsem si upravil např. ovládání světla v kufru.

Dle mýho (amatérskýho) názoru jsem pro - jeho rady mi pomohly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeho rady byly dobry, ale kdyz to pak vsechno smaze....tak pro ostatni, ketri by mohli mit podobny problem je to prd platny. a otom forum je, aby se dalo hledat ve starsich prispevcich. toto by mela asi opravdu rozhodnout rada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...