Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

cena auto


zoby

Recommended Posts

Kluci, nevíte jak se tedka pohybujou ceny pažoutů???? Měl bych P205 1,8xrd. r.v. 1985. je to dany do komplet GTi karoserie-r.v.:87 Vše je ok, jen homokine?áky a zadní náprava jsou v nejlepších letech. Jinak to má centrál, el. okna, šíbr, radio + 4*repro. Za kolik myslíte, že to prodám? A kolik by mě dali v AAA Auto??? Dík za pomoc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud potřebuješ rychle peníze, objeď víc bazarů s okamžitým výkupem (AAA, ESA, ARHO a pod.) a nech ho tam, kde Ti dají nejvíc (počítej ale o cca 20 000 míň než je tržní cena - potřebují auta točit a taky využít Tvé momentální nouze). Jinak bych si auto nafotil a umístil na již zmiňované www.tipcars.cz nebo www.auto-rychle.cz a vložil bych inzerát do Annonce a on se nějakej kupec objeví - i když teď na konci roku není ten nejlepší čas na prodej auta - na jaře dostaneš určitě víc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle ročník ti snad v áčkách ani nevezmou, leda že bys ho tam nechal skoro zadarmo. Do té GTI kastle je to dané jak? Je to ofic přepsané, nebo je převařený VIN, nebo to má úřední číslo?

Můj odhad ceny je max 30tis na inzerát, ve výkupu na ruku ani ne půlka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zoby ... díky za to oslovení \"kluci\", ale to je fuk.

Můžu Tě ujistit, že GTi z roku 85, moc na odbyt nejdou, to svoje (P205GTi 1,6, r.v 85) prodávám (bazar, annonce, avízo, atd.) už 2-3 měsíce a nic, každý by chtěl tak úplně nové auto, nejlépe za pět tisíc a ještě s věnováním, a? se jdou bodnout!

Měj se a hodně štěstí

EliM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nejhorší na tom bude že jsem za něho dal asi nepřiměřenou cenu. a zapoměl jsem dodat, že to má alu s letníma a ocel se zimníma gumama

2 oddie:

já už to tak koupil, ale je to udělaný normálně jako výměna karoserie- takže přepsaný

2 EliM:

možná bych si dovolil tvrdit, že GTi je trošku něco jinýho než D...

jinak dík za informace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zoby ... taky jsem měla zajímavou nabídku na novější auto (ta 106-ka co jí mám jako ikonu), jsem si myslela, že taky jen doplatím, ale nějak ten prodej vázne (na tu 106-ku mám půjčku).

Chtěla jsem za tu 205-ku 37tis. s tím, že se na ceně domluvíme a půjdu dolů. Je fakt pěná - bez koroze a super jízdní vlastnosti a není třeba žádna větší investice do budoucna, ale to Ti nikdo neocení, každý si raději koupí nějakou šunku za 10tis. a pak do toho rvou prachy za opravy!!!

EliM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za tu GTI kastli ti nikdo nepřiplatí ani korunu, to mi věř. Že zato každý bude chtít velkou slevu za tu nápravu a poloosy.

Že je to ofic přepsané a ne jen převařené, máš štěstí, jinak by se to těžko prodávalo...

Některé inzeráty na tyhle ročníky za 40+- jsou tam už i dva měsíce, Annonci sleduju denně, tak už je poznám. Ale přeju vám oběma, abyste měli štěstí a našli tu správnou \"rybu\", a prodali slušně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...