TycoonX

Potrebujem fotky Mi16x4

17 posts in this topic

Zdravim,chystam sa na BX 4x4 a potom prestavbu na BX GTi 16V 4x4 ..problem je len s výfukom ktory je odlišný kvoli kardánu..potreboval by som fotku podvozku 405ky Mi16x4 pre porovnanie..ak tam bude pasovat ten prvý diel tak mám vyhrané ..many thanx :myslim:aut

ehm....jo teď jsem si to přečetl - ty chceš první díl.....tak to mám také něco :roll

Zkusim se zeptat kamaráda, ten BX 4x4 16V má. Makal na týhle přestavbě asi rok.:roll

EDIT: Ale upřímě, tuhle přestavbu bych ti moc nedoporučoval. Ono to jede jak drak, sedí to v zatáčkách jak přibytý, ale za 2 roky co to auto jezdí už mu odešly dvě rozvodovky:bojim

[upravil dne 29.8.07 Mefisto86]

mefisto s instalaterom som sa rozpraval..ale on si vyfuk vyrobil..potrebujem najma fotku preveho dielu vyfuku..ak su rovnaké..iba kupim nejaky z Mi16x4ky a zalozim

Jenže to BX o kterém mluvim není Instalatera. Je to kamaráda, kterej ale členem BX-clubu není. Snad dneska tam pojedu, tak zkusim udělat nějaké fotky toho BX. Mám totiž pocit, že tam žádné díly upravované nejsou. Jsou tam tušim díly jen z jiných BX:super

S tim popisem BX budeš muset mít chvilku strpení. Kámoš nebyl doma:(

TycoonX: Mluvil jsem s tim klukem a výsledek je tovejhle: Celej vejfuk je původní z 4WD, jedinej díl kterej je jinej jsou ty "parohy" na motoru, který jsou poůvodní z 16v. Nic prej nebylo třeba upravovat a sedí to přesně:super

výfuk 4x4 nieje ladený :nevim motor 16v..cize klesne výkon..16v ma deleny vyfuk..cize myslim ze aj Mi16 ho bude mat delený a preto by tam mohol pasovať z Mi16x4 ... a zachovat tak vykon motoru 16V.. :myslim

Nevim jestli to mělo nějaký ztráty na výkonu, každopádně to lítá jak hov**o:D

možná jsem trochu mimo, ale já mám v Mi16x4 "sportovní" origo svody a navíc mám jedny v garáži navíc, takže jsou případně k mání :mrk

jo a komplet výfukové vedení z Mi16x4 mám též, ale jetý :roll

[upravil dne 30/8/2007 Bohouš]