Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

33. (Džbán) - Na Korábě, 6.9.2007 od 18 hodin


John

Recommended Posts

Tak myslím,že je čas obnovit a připomenout pravidelný mini-srazy co se konají jednou za měsíc v Praze.

První poprázdninový sraz se bude konat na již zmiňovaném místě Na korábě 6.9.(čtvrtek) .... od 18hodin. Kdo neví kde toto místo je atd tak zde je mapka : http://www.nakorabe.cz/cz_main.php?view=10

budu se těšit na všechny členy co dorazí a doufám,že ti kteří tam ještě nebyli se toto nové místo bude líbit... Já osobně jsem tam ještě taky nebyl..... :aut:aut :aut TAKŽE TO BUDE I PRO MĚ PREMIÉRA..... :D :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za vložení témetu Johne.

Nabízí se objednat vepřovou kýtu, která bude formou rautu s přílohami na stole a každý si uřízne -)) Medvěd poslední. Vydatnost je cca 25 lidí, což by mělo stačit.

Já jsem bohužel v zahraničí, takže bych tam asi někoho vzal a představil majiteli - Johna, Oddieho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úplně klidně tam může přijít i někdo, kdo tady není vůbec členem, třeba i nějaký známý, kamarád, co se zajímá o Peugeoty a chce si pokecat se zdejšími lidmi, ani v tom není žádný problém - ba naopak, třeba jej to pak bude motivovat se tím členem stát :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Masa bude myslím dost-))

Tak jsem to včera potvrdil a dávám na zvážení - kýta je 25 kg za cca 3000 Kč, omáčky a pečivo cca 300 Kč a ještě jě možná velká zeleninová mísa za 900 Kč, za kterou bych se přimlouval, ale nebudu tam -))

Takže na rovinu bude to trochu finančně náročnější, ale Medvěd či Oddie může potvrdit, že je to fakt trochu jiné žrádlo než na Džbáně. Souhlasíme s nákladem cca 150 - 170 Kč na osobu, nebo to budeme upravovat? Máš Johne něco ušetřeno ze Džbánů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...