Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

sportovní pružiny


čakom

Recommended Posts

Nevíte jestli se dají sehnat sportovní pružiny na 406 jen na přední nápravu.

Všude jsem videl jen sady.

Sadu kupovat nechci protože bych ty zadni nevyužil protože když auto naložím tak mi to vzadu štrejchá tak zadek snižovat nechci.

Chtel bych snížit jen předek o 3-4 cm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj ja jsem kupoval na mojí 309 ze stránky http://www.spoilercentrum.cz/tuning/podvozky-pruziny-tlumice/sportovni-pruziny-vmaxx/6591-sportovni-pruziny/

jsou tam na všechny modely Peugeot a docela dobré ceny.Půjdou tam určitě koupit i jen přední pružiny.Stačí jen si vybrat s katalogu ty správné a bude lepší to tel. objednat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kukikuk

for čakom-Prosim te, kdyz nahodou ty pruziny nekde sezenes, tak me dej pls vedet sem an foru nebo treba na icq 267777368 kde si je koupil a za kolik, moc dekuju.

Možná už jsem sehnal. ještě tam musím zajet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: VIP3R

Taky se připojuju - sháněl jsem už všude možně, ale nikde jsem nenašel jen na předek a nebudu platit za něco co nepotřebuju... Tak dej prosím info, když seženeš, dík. :papa

Dám vám vědět. akorat mi to teď nějkak nevychází jejich otvírací doba se kryje s moji pracovní. :nevim

Ale příští týden tam už konečně zajedu. Asi v pátek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem si je nechal na 306 vytočit v pružinárně ve Škodě :) Chtěli po mě na chvíli na vyzkoušení původní pružinu- přinesl jsem jim včetně tlumiče, páč tam mají stahovák, cca zatížení auta.

Chtěl jsem snížení o 40mm a na milimetr přesně se to o tolik taky (po namontovánína auto a sednutí) snížilo. Cena tušim byla 700/ks (i s barvou) a montáže zpět na tlumiče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Blizzard

já jsem si je nechal na 306 vytočit v pružinárně ve Škodě :) Chtěli po mě na chvíli na vyzkoušení původní pružinu- přinesl jsem jim včetně tlumiče, páč tam mají stahovák, cca zatížení auta.

Chtěl jsem snížení o 40mm a na milimetr přesně se to o tolik taky (po namontovánína auto a sednutí) snížilo. Cena tušim byla 700/ks (i s barvou) a montáže zpět na tlumiče.

Co že k tomu tedy potřebuješ?? Za jak dlouho ti to udělali? Nechce se mi sundavat tlumiče a nejezdit s autem... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: stalmik

Původně zaslal: Blizzard

já jsem si je nechal na 306 vytočit v pružinárně ve Škodě :) Chtěli po mě na chvíli na vyzkoušení původní pružinu- přinesl jsem jim včetně tlumiče, páč tam mají stahovák, cca zatížení auta.

Chtěl jsem snížení o 40mm a na milimetr přesně se to o tolik taky (po namontovánína auto a sednutí) snížilo. Cena tušim byla 700/ks (i s barvou) a montáže zpět na tlumiče.

Co že k tomu tedy potřebuješ?? Za jak dlouho ti to udělali? Nechce se mi sundavat tlumiče a nejezdit s autem... :myslim

Potřebuješ vedět +/- zatížení nápravy.

Udělali to za asi 3 tejdny až měsíc. Teď nevim přesně, ale předem mě varovali že mají hodně práce a že to nebude hned.

Tu pružinu z toho tlumiče stáhnou, změří si jí a zase ti jí tam dají zpět a vrátí.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Blizzard

Původně zaslal: stalmik

Původně zaslal: Blizzard

já jsem si je nechal na 306 vytočit v pružinárně ve Škodě :) Chtěli po mě na chvíli na vyzkoušení původní pružinu- přinesl jsem jim včetně tlumiče, páč tam mají stahovák, cca zatížení auta.

Chtěl jsem snížení o 40mm a na milimetr přesně se to o tolik taky (po namontovánína auto a sednutí) snížilo. Cena tušim byla 700/ks (i s barvou) a montáže zpět na tlumiče.

Co že k tomu tedy potřebuješ?? Za jak dlouho ti to udělali? Nechce se mi sundavat tlumiče a nejezdit s autem... :myslim

Potřebuješ vedět +/- zatížení nápravy.

Udělali to za asi 3 tejdny až měsíc. Teď nevim přesně, ale předem mě varovali že mají hodně práce a že to nebude hned.

Tu pružinu z toho tlumiče stáhnou, změří si jí a zase ti jí tam dají zpět a vrátí.:D

No to jo ale nechce se mi to dvakrát kuchat... Nějaký nápad jak to vošéfovat jinak? Neválí se někomu doma pružina na 406 na muj motor?? Btw.: Něvíte někdo zatížení nápravy na muj motor?? :aut

[upravil dne 10.9.07 stalmik]

Jinak ta cena je vynikající!!! :)

[upravil dne 10.9.07 stalmik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...