Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nechutná akce s gumou


Marcel505

Recommended Posts

Než si dám vyvážit kola, tak je omyju a pak z gum vydloubu kamínky, aby to nezkreslovalo vyvážení. Taky to má svojí výhodu v tom, že někdy tímto přijdu na defekt a rovnou ho nechám opravit.

No tak jsem se do toho pustil opět u jedněch kol. To že v drážkách jedné gumy byl kus silnice, bych pochopil (fakt stopa asfaltu), ale to další ne.

Nejdříve jsem si myslel, že v krajních drážkách pneu je nějaká tráva. Tak jsem to začal dloubat ven. Jenže to jsem se pěkně spletl, byli to nějaké KOKONY (nebo co) nějakých HOUSENEK !!! Takže z toho na mě vždy vylezla housenka. No pěkně nechutný, docela se toho štítím... Těch kokonů bylo nejméně 20, málem k poblití.

Ještě ted' mi běhá mráz po zádech, na tuhle akci opravdu nezapomenu.

Na fotce je pneu, kde byla jedna housenka ve střední drážce a napravo dole kokon v krajní drážce.

A vlevo nahoře housenka čilá k světu...

post-0-1410959628746_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

housenky jsou v pohode, kdybys je nedloubal, ony by vybehly samy nekde na silnici ;) me na balkone nasrali do pneumatik holubi ( pneumatiky jsem tam odlozil asi na dve hodiny, ze je pak odvezu pryc a kdyz jsem se vratil, uz to tam bylo ... :D - velke kulove )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Jak dlouho tam ty gumy máš, že se ti v nich ubytovali moučňáci? :D

To auto stálo asi rok, ale je zajímavé, že jen v jedné gumě...

Původně zaslal: boltn 406

poozzzooor at te nezežerou:D:D:D

No docela jsem se bál. Sice jsem si říkal, že by z toho mohl být motýl...

No ale že by se to po polibku proměnilo v princeznu, tak tomu už vůbec nevěřím.

Původně zaslal: Pe.Tr

nemas to gumy s kauflandu tam ty housenky byli taky:D:D:D

No odkud jsou přesně nevím, ale naposledy byli u Dundeeho na zahradě...

... ted' mě napadá, že Dundeeho chot' přestalo auto na zahradě bavit a taky ví, že se štítím pavouků apod...

Dundee... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

... ted' mě napadá, že Dundeeho chot' přestalo auto na zahradě bavit a taky ví, že se štítím pavouků apod...

Dundee... :myslim

Hlavně ale Monika neni doma od 20. srpna, kdy jsem poprvé s kangem zahučel do zdí koupelny, tak nevim, kdy by tam ty housenky naaranžovala:myslim:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: Marcel505

... ted' mě napadá, že Dundeeho chot' přestalo auto na zahradě bavit a taky ví, že se štítím pavouků apod...

Dundee... :myslim

Hlavně ale Monika neni doma od 20. srpna, kdy jsem poprvé s kangem zahučel do zdí koupelny, tak nevim, kdy by tam ty housenky naaranžovala:myslim:D

Třeba už dřív, stejně věděla, že si ty kola odvezu. A to pravé zadní - tam se dá dost dobře schovat. Ale ten asfalt si mohla odpustit! :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Třeba to kolo přejelo "bobek". :papa

Ne to ne, to bych cítil.

Původně zaslal: Mila_S

Jéžiš, já jsem si myslel o kdovíjaký gumy se jedná, titulek vypadal docela slibně, čék by řek, Marcel začal konečně s erotikou :mad: - a oni jsou to ňáký motýli ... :nevim

:D:D:D:D

Asi takhle, všechny moje akce vypadají slibně, ale pak je to docela i někdy nebezpečný a má to nečekané průběhy...

S erotikou? Bych spíš řekl, že s tou jsem načas skončil...

Ale to taky není žádná procházka rájem, to je taky někdy dřina... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...