Sign in to follow this  
Followers 0
Ivouš

Chod motoru v neutrálu

4 posts in this topic

zdarec mám takové problém u mího peugota 106 ,když nastartuju a řadící páku mám v neutrálu tak mě pomaličku postupně umírá nastartování motoru.Musím vždycky po nastartování přidat trochu plynu aby mě to nezdechlo a pak už je to po čase dobrý.Neví někdo tady čím by to mohlo být? Není ta závada třeba v elektronice?dík:mrk

Původně zaslal: Ivouš

zdarec mám takové problém u mího peugota 106 ,když nastartuju a řadící páku mám v neutrálu tak mě pomaličku postupně umírá nastartování motoru.Musím vždycky po nastartování přidat trochu plynu aby mě to nezdechlo a pak už je to po čase dobrý.Neví někdo tady čím by to mohlo být? Není ta závada třeba v elektronice?dík:mrk

Jde o to z kolika otáček ti to klesna na kolik a hlavně po jaké době.. Pokud ti to pomalu klesá cca z 1200 na 900ot/min. tak je to normální. Je to řízeno teplotou,ale jestli ti to dělá z vyšších a nebo hodně rychle (Pár vteřin - i když je motor úplně studené) je to divné. Pak bych zkusil čidlo teploty nasávaného vzduchu a taky čidlo chladící kapaliny :super