Sign in to follow this  
Followers 0
Bohouš

T16 - pro Páju a Mefista

40 posts in this topic

Tak a teď se omlouvám Kurtovi - já to opravdu víc nezmenším :nevim Když to zmenším ještě víc, tak jsou ty fotky už rozmazané a holt nemám v rachotě povolené lepší prográmky na zmenšování fotek.........

Béďa - super, díky. Já ještě dokonce stihnul smáznout ty obr fotky, ale omluvu Kurtovi tam nechám, přece jen to tu bylo chvilku rozjetý :D:D

Krásný autíčko:mrk T16 bych si taky nechal líbit.

Mimochodem tem motor si takhle rozebral ty, nebo už to bylo rezebraný a zbytky jsou v kufru?:D

Pěkný pěkný,jsem velkej blázen,ale do tohodle bych fakt nešel.. a mechanika obdivuju,že se do toho pustí,jinak vypadá pěkně.... Hlavně aby se to tak nes**** jako skoro každá T16 :(

Holt si Bohouš pořídil novou kasičku:D

Tak ať slouží bez závad:super

Tak si přece jen koupil , doufam ale žes cenu srazil , jinak jsi u mě blazen:aut:D:papa

Cena by asi zajímala více lidí... ;) Taková rarita má vysokou cenu a o to hůře se prodává.. Ale sen to je asi všech.. :nevim

Pája - křídlo ani ALU bohužel nejsou, ale budou......

Mefisto - takhle jsme to očesali s bráchou při čištění.......ten motor byl po roce a půl stání docela špinavej

John - také jsem se trochu rozmýšlel před koupí, ale vzhledem k tomu, že na jezdění se pořídilo ještě jiné autíčko, tak to nebude tak hrozné ;) Jinak mechanik zas tolik práce mít nebude - nebude se nic přehazovat.

Pe.Tr - tak to jsem blázen. Cena fakt už dolů nešla srazit.

Jinak jsem to pořídil za cenu slušné obyčejné 405ky :roker:roker

Původně zaslal: Bohouš

John - také jsem se trochu rozmýšlel před koupí, ale vzhledem k tomu, že na jezdění se pořídilo ještě jiné autíčko, tak to nebude tak hrozné ;) Jinak mechanik zas tolik práce mít nebude - nebude se nic přehazovat.

Jinak jsem to pořídil za cenu slušné obyčejné 405ky :roker:roker

Tak to jo takže jsi se dal na to,že budeš mit 2auta.. taky mi to čeká........ :roll :roll :roll

Jinak na weekendy to špatný nebude ale asi budeš muset dost šetřit aby jsi se projel..... :aut :aut Ale na to jsi vlastně už s klokanem zvyklej..... :D :D

[upravil dne 29/8/2007 John]

S těma autama je to složitější, ale mám zakázáno to šířit, takže mlčííím ;)

No popravdě řečeno mě ta T16 zatím žere míň než Mi16x4......takže spotřeby bych se fakt nebál, klokan mě opravdu připravil :roker:D:D

Spíš je zajímavý jak ty dvě auta jezdí úplně jinak. T16 je taková líná mrcha, než zabere turbo, dokonce mě to i chcíplo :D Holt na to musím víc šlapat a držet v otáčkách - což mě nedělá problém.

[upravil dne 29/8/2007 Bohouš]

Bohous je koukam dobrodruh :D

poklice nechej, na kufr dej SRi a muzes plasit ostatni ucastniky silnicniho provozu :super

jinak gratulace a at to vydrzi:papa

.mycTD: Neblázni, výš kolik by na silnici bylo infarktů, když by ty mladý cucáky v BMW M3 začala předjíždět taková "plečka" s nápisem SRi na zadku? To by tuzinkáži asi nerozdejchaly:D:D:D

Tak jsem si rikal ze se tady nic nedeje a oni u bohouse skupuji svechny mozne verze 4x4 , jeste chybi kombi .