Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

fotky Peugeotů - aneb co jsem potkal na dovolene :-)


Mitja

Recommended Posts

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Mitja_

Tak koukejte a slintejte jako jááááá :super

Vauuu, to je super, co to je ta modrá rakev 404?

[upravil dne 28/8/07 Radek Hurvajz]

Ty jsi rychlejsi nez ja :D, uz sem to sem dostal, takze slintttttt:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

slintaaaaaam :) 404 je muj skoro nejoblibenejsi model......

kdepak to je? na sochaux to nevypada....

[upravil dne 28.8.07 aka]

Tu 404 cernou jsem potkal na Rujáně, zbytek je focený v Berlíně, kousek od Brandenburgské brány. Parádní autika :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

a to je nejake muzeum tam nebo co? jestli se ptam blbe, omluva :)

No ja ani nevim, potkal jsem to nahodou... zpocatku jsem si myslel ze je to prodejna Peugeotu.. vlezl jsem dovnitr, a uvidel tyhle hezke autika, a spoustu reklamnich predmetu. Spis takova propagacni vystavka na pokoukání ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mitja_

Původně zaslal: aka

a to je nejake muzeum tam nebo co? jestli se ptam blbe, omluva :)

No ja ani nevim, potkal jsem to nahodou... zpocatku jsem si myslel ze je to prodejna Peugeotu.. vlezl jsem dovnitr, a uvidel tyhle hezke autika, a spoustu reklamnich predmetu. Spis takova propagacni vystavka na pokoukání ;-)

Však tam taky je prodejna Peugeot - http://www.peugeothaendler.de/site/startseite.php?standortnr=486303
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Mitja_

Původně zaslal: aka

a to je nejake muzeum tam nebo co? jestli se ptam blbe, omluva :)

No ja ani nevim, potkal jsem to nahodou... zpocatku jsem si myslel ze je to prodejna Peugeotu.. vlezl jsem dovnitr, a uvidel tyhle hezke autika, a spoustu reklamnich predmetu. Spis takova propagacni vystavka na pokoukání ;-)

Však tam taky je prodejna Peugeot - http://www.peugeothaendler.de/site/startseite.php?standortnr=486303

Koukal jsem se, ale ne-e, tadyta prodejna je u Postupimi.. to, co jsem nasel bylo primo v centru, u brany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Blizzard

ani jsem netušil že 404ka je tak nádherný auto... jsem z toho úplně vedle.

Mitja_o, můžeš mi prosimtě poslat fotky tý černý 404 v origo velikosti? na trykovsky(naložená ryba)seznam(tečka)cézet ?? :) děkuji.

Mel bys to tam mit ;-), je to krasny auto.

Ja se tedkom zacinam poohlizet po 306 break, 1.9 TD, po faceliftu. Abych nezakladal nove vlakno, muzete se nekdo vyjadrit ohledne spolehlivosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mitja_

Původně zaslal: Blizzard

ani jsem netušil že 404ka je tak nádherný auto... jsem z toho úplně vedle.

Mitja_o, můžeš mi prosimtě poslat fotky tý černý 404 v origo velikosti? na trykovsky(naložená ryba)seznam(tečka)cézet ?? :) děkuji.

Mel bys to tam mit ;-), je to krasny auto.

Ja se tedkom zacinam poohlizet po 306 break, 1.9 TD, po faceliftu. Abych nezakladal nove vlakno, muzete se nekdo vyjadrit ohledne spolehlivosti?

Právě kvuli tomu založ klidně nový vlákno, ono tady by ti na to zase tak moc lidí neodpovědělo, jinak ale než ho založíš tak prohlidni starší příspěvky, myslim že toho najdeš mraky, tahle otázka je tu dvakrát do týdne;)

Ad prodejna: myslel jsem že když má v názvu BRANDENBURG tak to bude ono. Jmena ulic jsem pak už nezkoumal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...