Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ake ziarovky do gombika na okna


Guest 00flas00

Recommended Posts

Původně zaslal: 00flas00

no jo ale skor ma zaujima tvar tej ziarovky ak najdes na obrazku potesi

tvar? klasicka mini žarovička bez patice , přijdeš do obchodu řekneš , Dobry den , prosim jednu dvouwattovou bezpaticovou žárovku . děkuji , to je dobry, nashledanou.

:D:D:D

[upravil dne 27/8/07 Pe.Tr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No obávám se, že v těch tlačítkách jsou diody, někde se to už řešilo. V 605ce jsem jedno tlačítko mě rozebrané a byla tam nějaká spešl dioda. Tažárovka by se tam fakt nevešla a navíc to teplo od ní.....:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radek: Pokud to je na 12V s výkonem 1,2W, tak je to určitě ona, protože já zkoušel do svých tlačítek dát ty klasický bezpaticovky, jak uváděl flas a nějak se tam nechtěly vejít (jsou velký a mají krátký drátky);) Ale nakonec jsem je tam narval:D

[upravil dne 27/8/2007 Dundee]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba v 605 sou takový opravdu podivný jak pše Kdo.

Zajímavý na nich je, že špička není kulatá ale zaobleně plochá |_|

Nejhorší je, že je věšinou naletovaná a je potřeba tlačítko rozebrat na cucky. Já sem se na to vyprdl když sem to viděl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Radek: Pokud to je na 12V s výkonem 1,2W, tak je to určitě ona, protože já zkoušel do svých tlačítek dát ty klasický bezpaticovky, jak uváděl flas a nějak se tam nechtěly vejít (jsou velký a mají krátký drátky);)

Tohle je menší než bezpaticová, dělá se několik velikostí, několikrát jsem to letoval do panelu autoradia
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: 00flas00

no jo ale robým si vnutorne podsvietenie a budiky aj vsetko cosvieti som chcel na modro

no tak to stejně musíš rozebrat, a pak tam stejně dáš modrou led, jen myslim že to oranžový světlo je řešeno zabarvením plastu kterej je uvnitř, takže odbarvit nebo vyndat, to uvidíš až to rozděláš co se s tím dá dělat;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...