Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

co hovorite na toto radio???


ondris

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...
  • O 2 týdny později...

fajne radiko pre zaciatok, tiez som ho plamoval kupit no nakoniec som skoncil na gt-20, ale dlho nevydrzi, bo pojde asi alpine abo nieco podobne vyssej triedy so 4 rca... repra daj urcite 6*9, mensie do plata nedavaj a bodol by aj zosil. ale vzhladom na radio a pri dopasovani reprakov s vhodnou citlivostou a pri uchyteni reprakov do dosky bude zvuk dostatocne silny aj bez pouzitia zosilu. samozrejme, ako bolo spominane, pre nenarocneho posluchaca......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: maniacse

jo, a to odprucas radsej aiwu nez sony? :myslim sak **** jak ****!(vlastna skusenost)

mal som aj sony aj aiwu.sony to nevydrzalo a potom bola aiwa.stoji mi doma v skrini.nepouzivam ju asi rok, pretoze v kazdom dalsom aute co mam je radio.funguje spolahlivo a nikdy nebol problem.keby niekto mal zaujem tak sa ozvite

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

pokud můžu poradit tak si kup rádio s cd mechanikou skrytou za odnímatelným předním panelem/nepráší se do ní/např.sony 610 a výš ,a hlavně to nekupuj na pixmanii a to ohledně reklamace která se musí vyřizovat přez poštu až kdesi ve Francii

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na "najcistejsiu" hudbu mas najlepsi ALPINE, ale tie maju na prt zas prijem FM, kazde radio ma nieco good a nejaky ****... ale aiwu by som neriskoval ani ja, mne uz presli cez ruky asi 3 a vzdy to skoncilo tak, ze po par mesiacoch uz nevedela citat.... Momentalne mam KENWOOD - ale to je len taky low-end za 6000, zalezi kolko chces investovat, inak teraz co vyslo AUTOHIFI, tak je tam test radii od 5 do 8tisic... skus si kuknut... a repro?? Najviac ma VZDY potesili Impulse 16", alebo GZ 165T (samozrejme vsetko cez zosiky a nakoniec nejaku tubicku do kufra) - to ako fakt totalny low end staci... (ou a aby som nezabudol, ked uz piseme o nejakej music do auta, tak si daj aspon dvere vytlmit!! - stoji to zato ODPORUCAM!) :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

mam sony CDX-CA900 čo je sice z rad& sony CDX je to najvižšia rada Xplod 4x52Watt je to starši model sice ale tak konkurenčne stale skova tieto vymyšlaniny do vačku hlavne zvukom je to ozaj pravda že hodne urobia repraky ale koneckoncou naj naj robi prave dobre radio ja som spokojny aj čo sa tyka ovladania nema gombiki ovlada sa dialkovim iste ho poznate bolo to zname radijko aj ked v zime ma problem načitat cd kym je uplne ztuhuta optika heh ved ma už svoje roky ale aj tak ešte treba hladat takyto vystup na radiu 52x4 :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...