Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zahorena elektrika - od cigaretoveho zapalovace


Berkoff

Recommended Posts

u meho P405 mi zahorela elektrika, strcil sem tam nabijecku na PDA, a najedou kour, taxem to hned vyndal, to je jasny, pojistka zklamala, a od ty doby me nejdou potkavacky, spatecka nesviti, palubka nesviti - je to na jedny 10A pojistce, kterou dyz vymenim, a rosvitim parkovacky tak lupne. Predpokladam ze to bude nekde pod palubkou speceny, a potreboval bych nejak demontovat stredni panel pod radiem, ma nekdo radu? hledal sem ruzne ale nic moc ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nn, tohle bylo od zapalovace, tam je 20A, ale ta prezila, nebo spis je divna, vecer vyfotim a poslu, kazdopadne opraveno, ustip sem speceny draty asi 3 - 5 cm za zapalovacem, pristupem zespoda pres kastlicek, a odtrhl a zaizoloval u toho ten bilej drat, a uz to chodi, teda nechcodi zapalovac, ale na to pecu, koupim jinej, a zapojim ho zvlast.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud se podíváš do toho zapalovače jak daleko jsou od sebe kontakty tak se ani nedivím je upravil propiloval jsem si to,aby byla větší mezera aby nedošlo ke zkratu v autozásuvce.Což se mi stalo ,proto jsem si tohle udělat.Fotečku bohužel nemám snad časem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...