Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Au au,...Bolí mě prdelka....


Hics

Recommended Posts

512_tn_9.jpg

512_tn_8.jpg

512_tn_7.jpg

No co se nestalo že? :mad::mad::mad:

Krom vlastní pomuchlaný prdelky mě maximálně sere přístup policie, kterou vůbec nezajímalo, proč k celýmu karambolu došlo. Faktickej vynník je řidič toho bílího auta stojícího nejdál od kamery. Rozpadající se Opel Ascona narvanej 5ti cigošema, kterejm došel benzín. Auto bez trojůhelníku za prdelí, bez blinkrů si jen tak stojí v jízdním pruhu frekventovaný silnice... Pohoda klídek... Benga to pochopitelně vůbec nezajímá, páč pro ně je vynník jasney. Nedobrzdil to ten neš?astník za mnou a tečka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm to je skody, to je skody - potesujici by snad jedine bylo, kdy by jsi do nich stouchnul a no spadly alespon tak z deseti metroveho srazu. No, ale pokud nemeli benzin /asi vecer nestihli projit parkoviste a odcerpat z par cizich aut/ stejne by nebouchli, ale alespon by bylo o jeden vrak na silnici min :mad::mad::mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Felda po svejch vskutku neodjela. Nechtěl sem toho neš?astníka znervózňovat, že mu fotím kárku, ale rypák total na sr**ky. Cigoši, jak viděli co se stalo, tak se zdekovali a nechali tam to auto stát jen tak. Tyhleti neadaptivní občané už mě začínaj fakt ale KURVA SRÁT!!! Ta felina mohla bejt taky na LPG, nebo to moh beyt kamion a Oddiemu by v tom pripade zbyli tak maximálně očazený elektrony... :D:D:D . Mimochodem, nerozdeychal to changer, tak by mě zajímalo, jestli je nějaká cesta skrze pojiš?ovnu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoznačně! Changer nahlásit na pojiš?ovnu! Neptal se na to policajt, když to zapisoval, estli je rozbitý něco uvnitř? Mně se při bouračce kdysi dávno na tohle ptali, jestli nevezu něco, co se mohlo rozbít. Takže na pojiš?ovnu určitě ano, jen bude asi třeba nějakej doklad o koupi, toho changeru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak, jak jsi včera volal, tak mi teda dost zatrnulo. Při slovech \"boural jsem\" už jsem pomalu viděl, jak Dreyfuse rozebíráme na kousky - a že je to zrovna auto, které bych teda rozebírat nechtěl, toho by byla velká škoda! Ještě že to dopadlo takhle, to se zpraví v pohodě. Já předtím půl rokem dopadl hůř, s tím ustřeleným levým předkem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Impact: Kdyz ja uz chcu 407 Elixir...:D:D:D

To Dydzej: Ja beyt jim, tak se radsi hadat nebudu, pac kdyz sem videl jakey picus to zacal setrit, tak sem byl rad, ze sem uhadal vlastni pokutu za ponekud ne zcela perfektni vzorek na prednich kolech. :D:D:D. Ten idiot me fakt chtel voflastrovat. Mu řikam. O.K. Ty tři kila vam dam, ale vy ted pudete a osolite ridice ty karky, ktera tady neoznacena brani plynulosti silnicniho provozu a to sem nemel delat. Bengo zacalo povykovat, jak strelená swine, ze ja mu nebudu vykladat, co on ma delat a musel to kocirovat ten druhey dopravak, ze se jako vsichni uklidnime ze? a v klidu doresime tu nehodu a na zbytek serem.... No comment.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Hics: Ten policajt se tak nasral proto, ze by ty morone musel jit honit po lese, ne? :D:D:D:D:D

Aspon vidis, ze policajtovi nemas radit. On si vi vzdy rady nejlip. Ted jsem si vzpomnel na tu prihodu, myslim, ze se to stalo nekde na Slovensku, jak tam policajt nutil manika, aby vyndal film z digitalniho fotaku a nedal si vysvetlit, ze tam zadnej film neni

:):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja podle threadu tipoval, ze te krecci uz konecne nakopali do prdelky a ona te nakopala primo Filcka :)

Ehm... nevypada to nijak vazne aspon z tech fotek....... co podleaha kufru? V pohode?

Ad fizli... jo ti si hrajou vzdycky na nejchytrejsi... Jednou u nas vytahovali v zime v prave zatacce na docela siroke ceste auto z pangejtu..... Divim se, ze to vytahovali sluzebnim autem ,ale neva.... No jel tou cestou taxikar a asi ve 100 je sestrelil z cesty.... Jeste ho zaflastrovali a malem mu prisili utok na VČ.... Podotykam, ze to misto nebylo nijak zabezpecene nebo tak.... proste se postavili napric cestou a doufali, ze nikdo tama zrovna nepojede.... Rozum je z toho tak trochu OUT :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podlaha ma bohuzel bouli....:mad::mad::mad:. Nicmene podle vyjadreni odborniků by s tim nemel beyt vazney problem. Je to spis takova vlnka (asi jakou nosil Elvis) :D A propo, krecci sou zredukovany na jednoho jedince. Bohuzel zakon prirody hovori jasne. Zer, nebo budes sezran...

To Petr 605: Docela se divim, ze to bengo nechtelo abych vydoloval film z telefonu, nebo si chudak myslel, ze sem idiot, kdyz do toho fotaku mluvim....To bengo bylo vubec expert. Pri opetovnym neuspesnym pokusu o tisk zapisu DN jsem mu navrhl, ze bych se na to zdovolenim mrknul, ze uz na to jako cekame 15 min. a dostalo se mi typicke policejni odpovedi cituji: To je policejni pocitac! K nemu nemate pristup!. Chjo....Nekdy mam pocit, ze tu stale platej CK rakousko uherský manýry snoubený s pravou nefalsovanou lidsokou blbosti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vypadá to docela dobře, ta felda je na tom hůř. Dva příklady - Moje známá má taky 605ku a po nárazu do traboška ho rozpůlila. Paugeot odjel po svých akorát se šrámama. A to druhé. Stejně jako Ty, i já se dostal do situace nedodržení bezpečné vzdálenosti. Bohužel i já nedobrzdil. Narazil jsem do Felície kombi (nezavřel už kufr) a zezadu jsem to dostal od Renaultu Sénic (Maska v prdeli, posunutý chladič, blatníky, světla a nárazník v prdeli) a já uprostřed. aplatil jsem pokutu (1000,-) a šel koupit spreja asi za 150,-. Je ta 605ka holt bytelné auto :-))))

Jinak policajti jsou v tomhle neoblomní a odvolávat se nemá smysl. Ty cigoši měli dostat pokutu za trojůhelník, ale jde o dodržení bezpečné vzdálenosti. Na to stačí málo. Prostě to jen přišlápnout někomu před nosem a je to jeho chyba. Však co, nechtěl jsi přejet kočku, co už utekla. Tohle dělá s oblibou můj známý s Fábií (na dálnici debil), tak čekám, kdy ho někdo rozšmelcuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Policejni pocitac - :D:D:D:D:D:D

Zrejme neco specialniho. Policejni klavesnice (mene pismenek?), policejni displej (???), policejni operacni system (POS - Policejni operacni system?) a nakonec policejni program na tisk protokolu o DN, kterej si ani nedovedu predstavit. Ja bych se toho bal... Ale mozna to vsechno jeste nebylo dost policejni, kdyz s tim policajt neumel zachazet.

Mel jsi vyfotit i toho policejniho policistu. Ale to bys mozna musel vyndavat film z telefonu a to jsme zase nekde na zacatku...:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...