Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

chrom mrizka vnitrni ventilace


Scratch

Recommended Posts

Ahoj, v sobotu jsem hodil do chromoveho laku mrizky vnitrni ventilace a nevim, co se stalo, normalne se mi na tom udelali dolicky a tak jako kdyby ten lak mel "vyrazku". jsem si jist, ze promichano i striknuto to bylo dobre. Vyvstava otazka jak to napravit a cim to muze byt. Me napada jedine, umyl jsem to v jaru, ale jestli to dokonale odmastil? Tak pokud mate nejaky nazor ci napad, jak to opravit, abych nemel vyrazku v aute, tak budu vdecny :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dekuju, asi jsem to opravdu blbe odmastil. Asi to tedy udelam tak, ze to sundam redidlem (snad neporusim ten plast, odmastim to, striknu to zakladem, a pak pres to chrom. O pohyblivost ani nejde, ja s tim stejne nehybam :-), strikam jen tu horizontalni mrizku, tu vertikalni, vice pohyblivou strikat nebudu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Scratch

dekuju, asi jsem to opravdu blbe odmastil. Asi to tedy udelam tak, ze to sundam redidlem (snad neporusim ten plast, odmastim to, striknu to zakladem, a pak pres to chrom. O pohyblivost ani nejde, ja s tim stejne nehybam :-), strikam jen tu horizontalni mrizku, tu vertikalni, vice pohyblivou strikat nebudu :-)

Zkus to nejdřív sundat benzínem. Možná to barvu taky sundá. Ředidlo je na plast dost agresivní a mohlo by ti ho naleptat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...

Myslím jsi že ti ten "chrom lak" na mřížkách dlouho nevydrží,pokud to fakt není origo chrom,od firmy která se tím zabývá. Taky jsem zkoušel stříkat chrom spreyem nějaké díly ale dlouho to nevydrželo,za chvíli to zajde a vypadá to jak šedá barva,to je ale jen můj názor,třeba máš kvalitnější barvu než já.......

Já to nakonec řešil origo pochromováním.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale správně by měl být trošku jiný postup ....Plast jemně smirkem zdrsnit,pak tech. benzínem odmastit a pak si nechat namíchat základovku na plasty,která je tekutější a taková lepivá ******,která ti pak zabrání tomu popraskání a dobrému přilnutí k plastu. Pak si můžeš stříknout tu základovku....barvu a nakonec lak .:) Jiná cesta neni ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsem dekuji za nazory:-) Ten chrom lak je obyc, takze Premo, jak a kde pochromovat?? Diky, pokud nevyjde pochrom tak jdu podle postupu Rainyho, i kdyz mam obavu o tloustku nastrikanych ingredienci :-D. Tesim se ve ctvrtek, kdo dorazi na srazek?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Scratch

Vsem dekuji za nazory:-) Ten chrom lak je obyc, takze Premo, jak a kde pochromovat?? Diky, pokud nevyjde pochrom tak jdu podle postupu Rainyho, i kdyz mam obavu o tloustku nastrikanych ingredienci :-D. Tesim se ve ctvrtek, kdo dorazi na srazek?

Origo chrom na http://www.chromovani.cz víš je to plast a na plast je to dost drahé,tak musíš jsi rozmyslet jestli jse ti to vyplatí...... a mrkni ještě sem tam jsem o tom psal.....:papa:papa

[upravil dne 1-10-07 Přema]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

plast je na chrom drahej, nicmene to tak udelam, budu mit ted momo radicku z chromu, tak to nechci mit vevnitr zbastleny, jeste jsem zacal uvazovat o tom, ze je hodim do barvy kastle :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...