mora

ABS

7 posts in this topic

Ahoj vsichni. Mam asi docela vazny problem. Ve ctvrtek u nas byla prutrz mracen a kdyz jsem zastavil na krizovatce tak se me najednou na obrazovce objevilo ze ABS a ESP nepracuji.Pak se tam uz jen menily preskrtnuty symboly ABS a ESP.Po vypnuti a znovu nastartovani tady ty systemy se zdy pracuji normalne ale kdyz zastavim na krizovatce tak to je vetsinou to same.Vim ze kvuli svolavaji 307 do servisu tak jsem volal do Peugeota ze mam to same ale na 407 jestli je taky nebudou svolavat a pry ne.Nedokazete nekdo poradit co s tim a jak na to?Jsou opravdu tyto bezpecnostni systemy nefunkcni?Myslim ze u Peugeota by to asi byly pekny 10 000,-.Mam 407 sedan 2,2 rok vyroby 2004. Diky za pomoc jestli nekdo vite co s tim a jak na to.

Problém pri 407ke zvykne byť s brzdovým spínačom pri pedáli alebo ešte s niektorým snímačom na kolese...

Malo by stacit prezriet kotuce z vnutornes trane - su tam cidla, ci sa tam nenalepila nejaka spina. Staci to precistit a mohlo by to byt v poriadku.:aut

Tak jsem to mel v servisu a bylo to vadny cidlo na pravym zadnim kole.oprava stala 3500 kc. tak to jeste jde.

Tak jsem to mel v servisu a bylo to vadny cidlo na pravym zadnim kole.oprava stala 3500 kc. tak to jeste jde.

To Mora :

Tato chyba se projevovaly vždy? při každé jízdě ?! Nebo nahodila?