Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pocut klepanie od zadnej nápravy


Rafko

Recommended Posts

Treba si vliezť pod auto s pajsrom a zistiť. Tie tyčky sú tam 2 na každej strane, môže to byť rozsypaný silentblok alebo uloženie tlmičov.

Riešil som to tu nedávno, tiež mi to búcha o život a nevedel som prísť na to, čo to je. Teraz to vyzerá na voľnú nádrž... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové já jsem s tím měl problém taky. Přečti si toto:

Psal jsem že se mi to vyřešilo ale opak je pravda, asi jsem špatně testoval. Ale po panelce to dělá to samé, dokonce jsem ted udělal pokus že jsem ten gumový vlnovec sundal a stále. Zadní tyčku mám vyměněnou a všechno je prý ok, tak nevím co s tím. Druhá strana je úplně v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MMMMM

Pánové já jsem s tím měl problém taky. Přečti si toto:

Psal jsem že se mi to vyřešilo ale opak je pravda, asi jsem špatně testoval. Ale po panelce to dělá to samé, dokonce jsem ted udělal pokus že jsem ten gumový vlnovec sundal a stále. Zadní tyčku mám vyměněnou a všechno je prý ok, tak nevím co s tím. Druhá strana je úplně v pohodě.

No dobre, a aký rezultát z toho plynie? Že si štvrtý do partie, komu niečo búcha na zadnej náprave a nevie, čo to je? :D

Ako som uvádzal, mne sa zdá, že to robí nádrž. Robí to totiž viac, keď som vyjazdil naftu (keď bola na 3/4 plná, tak to tuším tak nebúchalo), tak som skúsil jednu stranu medzi plast a guľatinu, ktorá ju drží podlepiť penovými samolepkami a mám dojem, že je to zasa lepšie. Dnes to skúsim celé popodkladať gumou (teda myslím všetky miesta, kde sa plast nádrže dotýka toho jej držiaku) a uvidím. Dám vedieť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To me taky napadlo že by to byla nádrž. U se chytám všeho, Na 407 u zadního pravého kola je totiž jiný než na levé straně. Je tam takové vyboulení a zevnitř bude určitě nádrž. Protože mám 17" kola tak mezera mezi kolem a tím vyboulením je malá ale to je asi nesmysl že by kolo bouchalo do toho vyboulení. Spíš mě napadlo jestli někde nebude povolen nějaký šroub který drží nádrž ale může to být cokoli. Nemusí to být jen nádrž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám výfuk na levé straně ale může to být něco jiného, musím to všechno pořádně zkontrolovat. Může tam být někde nějaká matka uvolněná a je to hned

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže pánové, včera som medzi nádrž a tú klietku, ktorá ju drží na podvozku všade narval kúsky gumy tak, že sa ani milimetrík nepohla, bol som sa odviezť a rachotalo to presne tak, ako predtým... takže nádrž som vo svojom prípade vylúčil... :nevim:myslim:grr

Najviac ma serie, že v noci odchádzame na tom na dovolenku a dosť ma to znervózňuje... :(

Dnes ešte spravím posledný pokus - zhodím pravé zadné koleso (z tej strany to buchoce najviac) a pozriem horné uloženie tlmiča, príp. ten jeho kryt, ktorý ste tu popisovali... ak to nebude ani jedno, ani druhé, tak som v koncoch!:bojim

A tepelný štít nad výfukom to nie je - ten som pozeral ako prvý. Ja tam nemám plech, ale takú akúsi penu s hliníkovou fóliou. Je tam chytená s takými klasickými plastovými tapacírovými príchytkami s kolíkmi v strede a drží viac, ako dobre. Myksoval som aj s výfukom, či sa mi niekde neopiera o kasňu... a tiež nič... :( Už začínam ten prechod z nemeckého auta na francúzske ľutovať!!!:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidávám se do klubu, s pravou zadní...tyčky nové, uchycení tlumiče pevné...a stále tam něco bouchá!:bojim

Kámoš má na 406 vytlučený silentbloky na nápravě, bouchá mu to zuřivě, nejdříve jsme to také sváděli na tyčky...ale k tomu mu tedy auto i plave:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Alek

Přidávám se do klubu, s pravou zadní...tyčky nové, uchycení tlumiče pevné...a stále tam něco bouchá!:bojim

Kámoš má na 406 vytlučený silentbloky na nápravě, bouchá mu to zuřivě, nejdříve jsme to také sváděli na tyčky...ale k tomu mu tedy auto i plave:papa

Toš, vitaj v klube! ;)

Ja už som pozeral asi fakt všetko (teda okrem toho horného uloženia tlmiča). Nejako čerstvo menené tam nemám nič, ale silentbloky vidíš, či sú vybité alebo nie a všetky tyčky sme skúšali páčidlom a v pohode... tak babo, raď! :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ešte ma napadlo - kámošovi rovnako buchotalo Mondeo a bolo to tlmičmi, lenže jemu to plávalo a uskakovalo na hrboch. To moje sedí ako pribité, akurát buchoce ako besné... :nevim

Neskúšal niekto meniť tlmiče? Ja tam mám tuším ešte origo z výroby... nemohlo by to byť tým?

[upravil dne 28.8.2007 Tomášik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak abych už udělal nějaký vážný krok,

Dejte mi tip na někoho kdo dělá a zná 407 nějakého servismana v Severních Čechách nebo i jinde klidně tam dojedu. Nevím jestli to má cenu dávat do autorizovaného servisu, nemám žádnou zkušenost a cenově jsou dost drahý na hodinu. Ale když to bude nutné zajedu tam. Prostě potřebuji aby se s tím někdo svezl a kouknul se pod to a ukázal a řekl dohle je špatné thle potřebuje vyměnit a uděláme to. Prostě nějakého fachmana který už zná 407 a ví na co trpí a co to může být, sám na to nepříjdu a nemám ani rampu mám to na heveru a to je na nic. Auto mám 3 roky staré ale naše silnice umí s auty divy, takže to nemůže být nic vážného jenom nějaké hlouposti ale potřebuji fachmana.

Víte o někom. Od 17.9 jedu na týden do Prahy s autem takže když to bude někdo komu to tam nechám a koukne se na to tak budu spokojen. Stejně auto budu mít týden v garáži a po Praze budu jezdit metrem.

Tak co nějaký servisman nebo vašenda nebo nějaký autorizovaný Peugeot?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to smutny, ale přidávam se k vám do klubu, vyměnil jsem všechno, zkoušel jsem kouskama jakési gumy podkládat nádrž a nic. Ve třech servisech mi řekli, vůle žádná. Sám jsem to procházel, snad stokrát a nic. Dával jsem dotaz sem na klub a jen klasické odpovědi, tyčky, spodní uchycení, stabilizátor atd... Furt to bouchá jak popisujete, už jsem to vzdal, asi před pul rokem... Jsem zvědav jestli na to někdo přijde? Já si myslím, že je to prostě konstrukcí i když to kamarádovi u nového modelu nedělá......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...