Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak takhle vidí náš sraz "konkurence"


Recommended Posts

Hele kluci bacha aby na vás neposlala ty svoje bachaře, jak tam někomu stále vyhrožuje:D Holt je to fakt drsňačka:aut A s názorem že tam pro svoji hrdost přijede,aby pak mohla drbat, s tím souhlasím. Škoda že tam nebudu,asi bude legrace:D Pa Janča (navigator GTi)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přečetl jsem si jejich chat a musím se smát.

Nechci se teď nikoho zastávat, nevím co je a co není pravda z těch příspěvků Zaneti. Jelikož se živím tvorbou internetových aplikací a správou sítí, tak vím, že podvrhnout ip adresu popř. ji přímo změnit v databázi je velmi jednoduché, takže nelze jednoznačně říct, zda Ondra nějaké texty vůbec psal... Toto určitě ví on sám.

Ale jedna věc mně fakt namíchla a to ta, že Zaneti chce hned na někoho poslat kamarády aby mu rozbili hubu... Přijde mi to jako velmi hloupé řešení... násilí je až to úplně poslední řešení... :grr

apropo Zaneti asi ani nedošlo, že napsala opravdu hloupost a měla by se k ní patřičným způsobem vyjádřit popř. se za daný dopis našemu předsedovi omluvit ... toto také mluví za vše... :myslim:xvul :xvul

Ale proč si kazit náladu že? Buďme rádi, že nám se takoví jedinci zatím vyhýbají... :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám blbej dotaz . Přihlásil jsem se zde jak se říká před 14dny i z cestou (vajgl mi ještě hoří na nádraží). Nezúčastnil jsem se zatím žádnejch srazů. Proč tedy ta averze peugeot.cz - peugeot.eu ??????????????? Abych to i já (snad blb pochopil - i když wehikly máme všichni stejný) ??????????????????????????????????????????????????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ondrys - peugeot405 z clubu.eu (koordynator) vam vsem jen chce rict,ze 100% dorazi a ze se prihlasi na vas club, na ten club kde to doopravdy zije a stoji to za neco, kde bude mit moznost rict svuj nazor, protoze kdyz jsem chtel po zanete aby se vasemu predsedovi omluvila, tak jsem byl telefonicky vyhozenej z clubu.eu - prechazim k vam. u vas muzu rict vlastni nazor na veci tak jak si myslim,a zaneta mi zacala vyhrozovat, ze prijdu o sveho lvicka,a ze me nekdo rozbije pusu. njn ach ta jeji mladost, střejne jen lidi tam jsou prihlaseny ze videj jeji krasu, ale i to neni ono. ja snad zuiju v zemy kde muzui rict svuj vlastni nazor, a to v eu clubu nejde, kdo tam nepoidpori zanett toho ona vyhodi. juako me. budu rad v clubu kde mate radi peugeotry opravnene a ne jen tim ze to nekdo koupil svy dceři. jinak ten prvni sraz jsem sponzoroval ja, tak se ani nedivte ze byl tak maly, ale taky nevydelavam miliony, a nemame tram ani radu ktera muze hlasovat,no nic kazdy mame svuj nazor a ja si proste stojim za svym, chci aby se zanetti omluvila predsedovi comu, a kdyz třo neudela tak na to kaslu na club.eu a púrechazim k vam. ne ja na www.peugeotclub.eu kaslu a jdu K VAM. !!! ;););) lepsi lidi,lepsi srazy o tom to je.:D;) tesim se na SRAZ ČERVENY KOSTELEC. ONDRYS DEKUJU ZA POCHOPENI, UVIDIME JAKY NA TO BUDETE MIT VY OHLASY.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to paul jane : Někde jsem tam četla že si ty bouchače hodlá vzít i do Kostelce(i když ne kvůli nám,ale kvůli někomu z eu).Tak to jí fandim:potlesk

Nebude to coupe služební?Takovýhle hvězdy jihu bývají velmi schopné sekretářky:D

A už fakt nebudu drbat:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PetrGTi6

to paul jane : Někde jsem tam četla že si ty bouchače hodlá vzít i do Kostelce(i když ne kvůli nám,ale kvůli někomu z eu).Tak to jí fandim:potlesk

Nebude to coupe služební?Takovýhle hvězdy jihu bývají velmi schopné sekretářky:D

A už fakt nebudu drbat:P

To je to posledni čeho by sme se my bály, nějací bouchači:D:D:D

asi neví co maj 406 breaky v povinny vybavě že Přemo:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PetrGTi6

Vítám nové členy:potlesk Já se snažim aby mě z eu vyhodili a nevím jak na to. Nemáte někdo číslo na Žanetku?:D:D:D

napiš ji na forum parkrat něco hezkeho na jeji osobu a maš to zařizeny , jen bacha na bouchače.

BTW. Petr ted jezdí? Jak to že bez tebe?:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: myryn

Tož jsem dozvěděl zase velký kulový.

Pokud někdo bude mít mě informovat - email druhý zleva.

Díky.

oni si začali :D:D:D

najed na začatek vlakna tam jsou odkazy na jejich stranky a pochopiš , ikdyž už jsou upravene

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rikal jsem si ze se nebudu pripojovat do tohoto vlakna, ale to proste nejde. To co zanett pise na chatu a na EU je fakt ujety. Ma asi zaseklou pubertu (a pak ze zensky dospivaj driv). Takovy reci by nemela nikde psat o nejakych bouchacich atd... dneska si tak ulevi a zitra ma opletacky s organy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: PetrGTi6

Vítám nové členy:potlesk Já se snažim aby mě z eu vyhodili a nevím jak na to. Nemáte někdo číslo na Žanetku?:D:D:D

napiš ji na forum parkrat něco hezkeho na jeji osobu a maš to zařizeny , jen bacha na bouchače.

BTW. Petr ted jezdí? Jak to že bez tebe?:D

No právě, že se bojim těch bouchačů.Jau jau. Jojo,zkouší to bez navigatora;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...