Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak takhle vidí náš sraz "konkurence"


Recommended Posts

Původně zaslal: Blizzard

Já bych to nechal vyhnít. Slečna evidentně neví "vo co go" a myslí že sežrala Šalamounovo ho..o. :nevim

Jinak si tu její reakci na Medvědovu pozvánku nedovedu vysvětlit. :roll

Mě se líbí jak se bojí aby ji nějakej dvoumetrovej borec nesežral:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Blizzard

Já bych to nechal vyhnít. Slečna evidentně neví "vo co go" a myslí že sežrala Šalamounovo ho..o. :nevim

Jinak si tu její reakci na Medvědovu pozvánku nedovedu vysvětlit. :roll

Mě se líbí jak se bojí aby ji nějakej dvoumetrovej borec nesežral:D:D:D:D:D:D:D:D:D

tak ja se budu krotit no:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou lidi kteří musí pořád vyčnívat, nepřijdou do existujícího clubu jen proto, že musí hrát prim a tak si založí raději jiný, aby zvýraznili své ego. Nedokážou být součástí něčeho i kdyby to bylo zlaté, musí hrát první housle. Rozmazlené novodobé princezničky a princátka, jedináčči zvyklí že se všechno točí kolem nich. A jestli dorazí na sraz, tak ho zničí, protože si prosadí pozornost za každou cenu. A kdyby si náhodou někdo z nich s váma rozumněl, tak Lvice Elza už se postará o to, aby to překazila. Pasovala se do role matky pluku a je jedno v jakém režimu to je, takoví jsou vždycky nebezpeční.:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vitin

To jsou lidi kteří musí pořád vyčnívat, nepřijdou do existujícího clubu jen proto, že musí hrát prim a tak si založí raději jiný, aby zvýraznili své ego. Nedokážou být součástí něčeho i kdyby to bylo zlaté, musí hrát první housle. Rozmazlené novodobé princezničky a princátka, jedináčči zvyklí že se všechno točí kolem nich. A jestli dorazí na sraz, tak ho zničí, protože si prosadí pozornost za každou cenu. A kdyby si náhodou někdo z nich s váma rozumněl, tak Lvice Elza už se postará o to, aby to překazila. Pasovala se do role matky pluku a je jedno v jakém režimu to je, takoví jsou vždycky nebezpeční.:(

ujistuji TE, ze NAS sraz nikdo kazit nebude!!;) na to mame myslim dost silnou domobranu..:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já se nestačím divit!

To jsem mohl čekat, že nějaké soupeření nastane.

Ale snad my se nemáme čeho bát! Na srazy našeho klubu jezdí dost lidí a to čím dál tím víc a jsou výborný! Takže si nehodlám kazit náladu!

Medvěde, já tě obdivuji, jsi na ně až moc hodný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pája Rybišár

Přesně tak,,,já jsem taky členmem Peugeot.eu,ale s tímhle nemám nic společnýho a nikdy v životě bych si to nedovolil..:bojim:aut

přesně tak, nelze soudit všechny... věřím že naprosto v pohodě, jen ta jejich "velitelka" to trošku přehnala... Ať přijedou, čím více, tím lépe... Bude alespoň super spařka :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj já doufám že přijedeme alespoň z bráchou with 306.... ja bych byl proto aby byl v ČR jenom jeden Peugeot klub(pak v tom budou lidi mít akorát zmatek) a to tenhle,protože je to tady super,:supervedou to lidé velice dobře,zodpovědně a obětavě:mají moji 100000%podporu....:mrk:papa

[upravil dne 26/8/2007 Pája Rybišár]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mefisto86

Můj názor je takový, že bych s nima okamžitě přerušil všechny styky. Člověk na ně jde slušně a oni takhle. To se přeci nedělá:bojim Když se jim to nelíbí mohli to říct nějak slušně a ne takhle.:grr

Jak se říká: Pro dobrotu na žebrotu.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: @re

Původně zaslal: Pája Rybišár

Přesně tak,,,já jsem taky členmem Peugeot.eu,ale s tímhle nemám nic společnýho a nikdy v životě bych si to nedovolil..:bojim:aut

přesně tak, nelze soudit všechny... věřím že naprosto v pohodě, jen ta jejich "velitelka" to trošku přehnala... Ať přijedou, čím více, tím lépe... Bude alespoň super spařka :P

No aby to nakonec nedopadlo tak, že přijedou a pak se tam s nima naprosto brutálně opijeme...

Víš jak se to říká - co se škádlivá, rádo se mívá...

Si to docela umím představit, jestli přijede ta jejich velitelka a bude tam Vitty s jeho ovocem... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a vite jak to je .....

kazdy dobry skutek bude po zasluze potrestan :) bohuzel, plati dnes a denne

PS: jeste ze nejedu, bo kdybych prijel citrosem, tak by me asi ta skupinka vyprala z parkoviste nez bych stihl vystoupit..soude dle toho prispevku by to asi tak bylo :)

[upravil dne 27/8/2007 rimmer]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem byl požádán "koordinátorem srazu" .eu klubu, abych přeposlal interní poštu mezi jím a mnou - takže tak činím

Ahoj o ničem žadnem, dopisu co ti psala žaneta jsem nevěděl,a nesouhlasím s tím . Připada mi to zbytečné se nějak odlišovat od jedny značky v kterych všichni oba dva cluby jezdíme. - prosím o moji interní poštui co jsem ti napsal aby jsi přeposlal do diskuze k vam.Zaroven se OMLOUVAM VŠEM Z CLUBU .COM

I já se tedka budu rozhodovat zda tam pojedu, když tam pojedu tak na tento sraz sam za sebe, a za naši celosvětovou značku peugeot ¨já si myslím že dale bychom spolu měly vychazet ve všem a ne se hadat.Pokud stím souhlasíš, a pokud mě dovolite přijet,prosim nekoukejte na nas zkrz prsty.Děkuju koordynator Peugeot405 - ondra.

Doplněno ještě tímhle výmluvnějším dopisem

Milá žanet,

To co jsi napsala do diskuze Medvedovi,nikdy jsme na srazu nikde nikdy ještě nebyli,rad se tam podivam a rad bych se snima i o zažitky poradil, ale tedka si myslim že se na mě budou dívat zkrz prsty, že jsem koordynator z EU. Řeknu ti to jinak , měla by jsi to stahjnout co jsi napsala, protože jsi to napsala moc tvrdě,tady medvědovi je už o něco více let, a i já když jsem si to dneska přečetl byl jsem z toho překvapenej, takže tedka přemýšlím že na sraz nepojedu.Budu si to dlouho rozmýšlet,tento klub nam mohl poradit së srazama, a mi se hlavne nikdy nevyrovname clubu.com - oni jsou tady dele než mi.Byl jsem nadšenej že poznam další club,další lidi a hlavně další peugeotaci,tedka tam máme takovou pověst,že raději ani nemáme jezdit.Tak já raději budu toho nazoru at se každej rozhodne sam za sebe, a na ten sraz v červeným kostelci se rozhodne a jede tam každy sam za sebe.A tímto dopisem, se chci omluvit za naš klub.eu všem z comu, rad bych přijel.

Moje reakce

Nemáme problém s tím, aby KDOKOLI z Vás na náš sraz PŘIJEL (klidně i jako kolona zástupců "konkurenčního" .eu klubu). Problém mám (a myslím, že jsem ho pojmenoval dost jasně)s tím, jak jste na svých stránkách náš sraz prezentovali - teda konkrétně s vyjádřením Zanetti, kde jasně napsala, že na sraz s takovým programem ONA jet nehodlá. Myslím si OPRAVDU že ANI NEMUSÍ.

Takže Tvou reakci za chvilku překopíruju na náš web a myslím, že když budete v pohodě a nebudete náš sraz nějak narušovat, budete vítáni. Pokud se Vám něco líbit nebude, klidně se seberte a odjeďte, ale kritizujte prosím až když opravdu bude co. Určitě se necítíme jako někdo, kdo má 100% patent na rozum a určitě i u nás je co zlepšovat, ale jistě chápeš, že naše výhrady ke způsobu komunikace, který byl nastolen - jsou oprávněné.

Vypadá to, že někteří z .eu klubu mají podobné smýšlení jako já a že tedy nejsme názorově vyloženě protichůdní - myslím, že pokud Ondra dorazí, třeba ho naše pojetí klubu přesvědčí, kde je pohoda a kde má smysl něco dělat.

[upravil dne 27/8/2007 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

tak to je jiná , ale jak jsem psal výše neházel jsem všechny do jednoho pytle a je vidět že jsem se nespletl .

Ondro -rádi tě poznáme a i ostatní členy .eu:papa

Přesně tak, rádi Vás uvidíme... čím více dobrých lidí, tím lépe :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...