Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Čerpací stanice SHELL Č.Lípa


mares

Recommended Posts

Na této čerpací stanici nedoporučuji tankovat palivo W-Power Diesel , jelikož nemá odpovídající kvalitu.Po natankování se motor těžko dostával do otáček a neměl zájem táhnout.Zkrátka palivo nemá proklamované složení.:grr

Naftu jsem dodatečně obohatil aditivem a vše se vrátilo do starých kolejí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to s tím vracením peněz nebude tak horké, ale tady je "stručný návod".

Vážený pane ,

dovolte mi, abych prostřednictvím tohoto e-mailu reagovala na Váš podnět týkající se kvality PHM Motorové nafty ( V-Power Diesel ) odebrané na čerpací stanici společnosti Shell Česká Lípa.

Shell Czech Republic a.s. dodává na všechny své čerpací stanice v České republice pohonné hmoty, kdy minimálním kvalitativním standardem jsou české resp. evropské normy, konkrétně u motorové nafty ČSN EN 590.

Kvalita produktů na čerpacích stanicích je velmi přísně sledována, a to již v okamžiku převzetí zboží u dodavatelů a dále po celou dobu přepravy, až po převzetí na konkrétní čerpací stanici. Nádrže na čerpacích stanicích jsou mimo jiné vybaveny indikací vody a tento systém je online propojen s řízením zásobování. Výdejní stojany jsou opatřeny filtrem, k zachycení případných nečistot v palivu.

Zároveň společnost Shell velmi úzce spolupracuje s nezávislou akreditovanou laboratoří ( Ústav paliv a maziv ), která provádí namátkové kontroly paliva na všech čerpacích stanicích. Vzorky na každé čerpací stanici jsou odebírány a laboratorně zkoumány několikrát ročně. Aby byla zachována účinnost těchto namátkových kontrol ani zaměstnaci naší společnosti neznají plán kontrol laboratoře a o provedených kontrolách se dovídáme až po ukutečněném odběru a následném rozboru paliva.

Ráda bych Vás touto cestou požádala, abyste v případě, že budete mít i přes toto ujištění pochybnosti o kvalitě pohonných hmot, které natankujete na kterékoliv čerpací stanici společnosti Shell, využil svého práva a uplatnil svoji zákaznickou stížnost

( i v případě, kdy si nebudete jist zda se jedná o potíže způsobené kvalitou pohonných hmot, nebo poruchou na Vašem voze ). Svoji stížnost můžete uplatnit na kterékoliv čerpací stanici společnosti Shell, není proto nutné, abyste se vracel na čerpací stanici, kde jste tankoval. Požádejte obsluhu čerpací stanice o sepsání oficiální stížnosti ( vyplníte formulář Záznam o stížnosti zákazníka na kvalitu PHM ). Obsluha Vás požádá o doložení tankování na naší ČS ( bloček z pokladny, číslo Vaší Smart karty + datum a místo posledního tankování ). Obsluha od Vás v případě Vašeho zájmu přebere vzorek paliva z Vašeho vozu a pokud budete stížnost uplatňovat na ČS, kde jste kupoval pohonné hmoty, odebere před Vámi i vzorek za stojanu, ze kterého jste tankoval, oba vzorky zapečetí a neprodleně nás informuje o Vaší stížnosti. Pokud obsluhu požádáte musí Vám odebrat referenční vzorek pro Vás a Vaši případnou kontrolu. Budete-li uplatňovat stížnost na jiné ČS společnosti Shell, odběr vzorku ze stojanu na ČS, kde jste tankoval, bude proveden za asistence nezávislého svědka, který bude tak laskav a poskytne nám své údaje pro případné svědectví.

Vzorky pak budou odeslány do laboratoře, která provede rozbor, vystaví protokoly a písemně vyhodnotí oba rozbory. Na základě výsledků z laboratorního rozboru bude Vaše stížnost uznána a budou Vám proplaceny všechny související náklady, nebo zamítnuta.

Doufám, že jsme uspokojivě zodpověděla Váš dotaz, budete-li mít jakékoliv další, prosím, neváhejte se s nimi na nás obrátit.

Magdalena Hersalkova

[upravil dne 28.8.2007 mares]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz 7-8let pouzivam to od VIF a zatim jsem neslysel jedinou kritiku na jejich vyrobky. Daval jsem to v zime do tatry a ranni starty byly odost lepsi, davali jsme to pri extremnich mrazech i do novych nakladaku(rv.05) tohle nam doporucoval i servis jako vyzkouseny a prospesny motoru. Ted tam leju CASTROL TDA protoze jsem ho dostal. Nestal si v testu spatne, ale nezvysuje mazivost nafty, o coz nam s HDI hlavne jde. Pak se vratim k VIF.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já si myslím, že dopis je od Shellu hodně optimistický a myslím, že na dané stanici mají asi už kontrolu.

Protože, rozumíš, když jim tohle napíše pár lidí a rozšíří se taková fáma (viz třeba tady) tak to budou moci pomalu zabalit.

mmch, co jsi čekal ? Že si budou sypat popel na hlavu a pošlou ti poukázku na 500 lt paliva ? To by si pak stěžoval každý. ;)

Ten dopis je přesně takový, jaký jsem očekával.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předem podotýkám, že jsem si nedělal iluze o úspěchu stížnosti, ale nemůžeme se nechat odbýt.Společnost Shell se na každého z nás dívá s nadhledem, jelikož takoví malí zákazníci jí nemohou ohrozit.Pokud budete mít někdo pochybnosti o kvalitě PHM, reagujte rychleji než já a doufejte, že vaše stížnost bude vyřízena k vaší spokojenosti.

Tady je odpověď na písemnou stížnost.

Vážený pane,

dovolte mi, abych prostřednictvím tohoto e-mailu reagovala na Váš podnět/Záznam o stižnosti zákazníka/ týkající se kvality PHM Motorové nafty ( V-Power Diesel ) natankované na čerpací stanici společnosti Shell Česká Lípa .

Shell Czech Republic a.s. dodává na všechny své čerpací stanice v České republice pohonné hmoty, kdy minimálním kvalitativním standardem jsou české resp. evropské normy, konkrétně u motorové nafty ČSN EN 590.

Kvalita produktů na čerpacích stanicích je velmi přísně sledována, a to již v okamžiku převzetí zboží u dodavatelů a dále po celou dobu přepravy, až po převzetí na konkrétní čerpací stanici. Nádrže na čepracích stanicích jsou mimo jiné vybaveny indikací vody a tento systém je online propojen s řízením zásobování. Výdejní stojany jsou opatřeny filtrem, k zachycení případných nečistot v palivu.

Zároveň společnost Shell velmi úzce spolupracuje s nezávislou akreditovanou laboratoří ( Ústav paliv a maziv ), která provádí namátkové kontroly paliva na všech čerpacích stanicích. Vzorky na každé čerpací stanici jsou odebírány a laboratorně zkoumány několikrát ročně. Aby byla zachována účinnost těchto namátkových kontrol ani zaměstnaci naší společnosti neznají plán kontrol laboratoře a o provedených kontrolách se dovídáme až po ukutečněném odběru a následném rozboru paliva.

Vzhledem k tomu , že na čerpací stanici již byl mezi vaším tankováním a doručením Vaší stížnosti do naší společnosti nový závoz, není možné odebrat autentický vzorek paliva k laboratornímu rozboru. Proto se mohu opírat pouze o laboratorní atest k této dodávce a vyjádření stálých zákazníků, kteří se na výše zmíněné čerpací stanici tankovali ve stejném období jako Vy. V průběhu celého šetření nebylo zjištěno žádné pochybení a nepotvrdilo se, že Vámi natankované palivo by bylo sekundárně kontaminové jinou látkou nebo nekvalitní a neodpovídalo výše zmíněné normě.Příčiny poruchy na Vašem voze bohužel nemohu posoudit.

Ráda bych Vás touto cestou požádala , abyste, že budete mít i přes toto ujištění pochybnosti o kvalitě pohonných hmot, které natankujete na kterékoliv čerpací stanici společnosti Shell, podnikl následujicí.

V případě Vašeho zájmu obsluha Vám pomůže odebrat vzorek paliva z Vašeho vozu , popř. od Vás přebere vzorek ,který odebral autoservis a neprodleně nás informuje. Pokud obsluhu požádáte musí Vám odebrat referenční vzorek pro Vás a Vaši případnou kontrolu. .

Vzorky pak budou odeslány do laboratoře, která provede rozbor, vystaví protokoly a písemně vyhodnotí oba rozbory. Na základě výsledků z laboratorního rozboru bude Vaše stížnost uznána a budou Vám proplaceny všechny související náklady, nebo zamítnuta.

Budu velmi ráda, pokud zůstanete i nadále naším zákazníkem a věřte mi prosím , že kvalita produktů v síti čerpacích stanic Shell je naší prioritou.

Magdalena Hersalkova

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Berkoff

twe, tak vyjedu o 100 m vejs, a zastavim u benziny, skoda ze tam maj votevrino tak malo co? ja teda radsi do novyho Boru na OMW, prijemna obsluha, a poranu tam maj i pecivo :D

[upravil dne 29/8/07 Berkoff]

nejenom rano. Bohuzel Borska OMW je tam z toho naseho uskupeni 4 stanic nejdrazsi, ale sluzby jsou nejlepsi. Jinam nejezdim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Po propočítání spotřeby mého vozidla s naftou z Č.Lípy jsem měl nejvyšší spotřebu .Dosud se pohybovala okolo 5 l a nyní 5,7 l. Můžou mne o kvalitě ubezpečovat jak chtějí, ale Shell nabízí nekvalitní pohonné hmoty s perfektní reklamou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v Praze jsem snad nejhorší shellku zažil u Kačerova, sjezd z D1, bývalá pumpa Total, chování motoru stejné jak popisoval "mares" a chování obsluhy taky dost hrozný

v poslední době jsem si oblíbil shellku na rychlostí silnici Praha - Příbram, u Dobříše, ceny docela slušný, nafta pocitově taky dobrá, je tam dost provoz, snad ta velká výtočnost může být zárukou čerstvých phm, obsluha fajn

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

„Pokud dovážíme pohonné hmoty z Rakouska, tam se míchají aditiva přímo na lávce, protože se nesmí z Rakouska dovážet v přídavné cisterně. Pokud je dovážíme z Německa, tak se aditivum míchá až při stáčení na čerpací stanici,“ potvrdil nám Petr Kozák ze společnosti OMV.

Citace z článku o aditivování.Takže tady je vysvětlení jak to dělají na našich čerpačkách.Nebo nedělají?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono to, že dostala Shellka pěčeť kvality od Ústavu paliv a maziv ještě neznamená, že to někde flákají ne? :D

KM Prona má taky pečeť a když jsem u nás nabíral narychlo do sekačky do PET lahve (pššššt!!!) a nechal odstát, tak tam bylo poměrně dost vody. A nebo že by to na dně plavali aditiva? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...