Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Loketní opěrka


Ticcino

Recommended Posts

Ahojda,

%subj% se tu už řešilo, ale ne na 307kách. Máte někdo neorigo praktickou a hezkou loketní opěrku? Můžete postnout cenu a fotku? Mám černý látkový interiér, docela by se mi líbilo něco takového: =6&onpage=48]ODKAZ, ale na náhledu jsou docela nevzhledné upevňovací plechy. Hezky to je udělané třeba zde: ODKAZ2 Opěrka z Gumáren Zubří.

Nehodlám za to však vysolit víc jak 2000.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, sem magor, přehlédl jsem odkaz "další strana". Díky a sorry za opakování threadu...

Tak jsem to pročetl... Není to opakování threadu. :-) Tam se řešilo, že se origo opěrka viklá. Mně zajímá spíše zkušenost s neorigo. 3500 za origo opěrku nedám ani náhodou :-)

[upravil dne 26.8.2007 Ticcino]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže, psal jsem na Guzu, který vyrábí lok. opěrky i na 307 a cena je 1249,50 vč. DPH, na dovírku poštovné 50kč, dodání ihned od obdržení objednávky...

Což si myslím, je docela pěkná cena a hlavně i docela pěkně vypadá....;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem nakonec přece jen vzal TUTO.

Dneska přišla. Musím říci, že po designové stránce a z dálky cca 1 metru vypadá opravdu skvěle. Bohužel při bližším ohledání je vidět že se s tím při výrobě neprděli. Tu a tam otřep, kluzné části po sobě spíše dřou nežli klouzají. Na boku se tu a tam vyskytne škrábaneček. (naštěstí to nebude mezi sedadly vidět). Na druhou stranu musím pochválit držák na nápoje, kde je vidět, že člověk, co to navrhoval, přemýšlel a jeho spodní část, na které nápoj bude stát, udělal plechovou a né plastovou.

Takže verdikt jako ve škole:

Design 2

Technické provedení 3

Kvalita provedení 4

No, co člověk může chtít za pět stovek...

Takže ořežu otřepy a ostré hranky a až to přišroubuju, tak to sem hodím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vlada

Já si objednal originál od Peugeota.Stála trochu více:mrk:mrk,ale jsem s ní moc spokojený...Na delší cesty paráda....:super:super

Povídej, hod foto, cena atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...