Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

TV/DVD autorádio za 8k... Zkušenosti?


M.a.R.i

Recommended Posts

Totiž také zvažuji nové rádio TV/DVD, ale trošku větší display....nemá tedy Bluetooth ale jinak pěkné a navíc má podsvícení v červené barvě a ta by mi ladila do mé 406té:roker

Jinak taky skončím u podobného rádia a plně ti ho schvaluji!

Jen jsem zvědav, kdy budu s rádiem konečně spokojený!

Nadšení mi vydrží vždy jen několik hodin a pak....:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
Původně zaslal: M.a.R.i

Nějak pomrkávám po tomhle: http://www.buysell.cz/DT/14934-autoradio-tv-dvd-usb-4dotykova-obrazovka-bluetooth/

výbava je super + bych si koupil parkovací kameru + nějaký LCD na strop,abych měl luxus wagen :D.

Ale nerad bych nějak hodně prohloupil. Mé nynější rádio je Blaupunkt MP74 Los Angeles, tak jsem si dost zvykl na kvalitu zvuku a celkového provedení.

Nemáte nějaké zkušenosti s tím TV/DVD rádiem. Piště prosím jenom smysluplné komentáře, a ne,že je to šunt z asie, i když jste ho viděli maximálně na netu. Je mi jasný, že za JVC, ALPINE a pod dám 3-5 násobek,ale to se mi opravdu nechce ;)

Tvůj odkaz už není funkční. :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: stalmik

já si myslím že je to super produkt. Pokud opravdu funguje jak má nechápu jak tolik výbavy může bejt za takovou cenu.. :myslim Každopádně na to je záruka tak bych do toho šel.. ale radši bych tohle..

http://carmultimedia.cz/index.php?product=autoradio-s-DVD-CM4002---&id=6

Přesně toto bych si také představoval a přál v autě. Akorát, neda mi se nezeptat: není náhodou autorádio v p406 strčené ze šikma dolů??? :myslim:bojim

[upravil dne 22.10.2007 BoneDaddy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...