Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

TV/DVD autorádio za 8k... Zkušenosti?


M.a.R.i

Recommended Posts

Nějak pomrkávám po tomhle: http://www.buysell.cz/DT/14934-autoradio-tv-dvd-usb-4dotykova-obrazovka-bluetooth/

výbava je super + bych si koupil parkovací kameru + nějaký LCD na strop,abych měl luxus wagen :D.

Ale nerad bych nějak hodně prohloupil. Mé nynější rádio je Blaupunkt MP74 Los Angeles, tak jsem si dost zvykl na kvalitu zvuku a celkového provedení.

Nemáte nějaké zkušenosti s tím TV/DVD rádiem. Piště prosím jenom smysluplné komentáře, a ne,že je to šunt z asie, i když jste ho viděli maximálně na netu. Je mi jasný, že za JVC, ALPINE a pod dám 3-5 násobek,ale to se mi opravdu nechce ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde mi hlavně o kvalitu zvuku,čitelnost displeje, b*telnost apod.

Nynější audio:

Vepředu kompa Hertz DSK165

Vzadu třípásma Hertz DC690

V kufru Zesilovač Rodek 4100a (2x280W RMS), který v můstku napájí dva Magnaty XTC1200 + kapacitor Alfatec 1farad.

[upravil dne 25.8.2007 M.a.R.i]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já si myslím že je to super produkt. Pokud opravdu funguje jak má nechápu jak tolik výbavy může bejt za takovou cenu.. :myslim Každopádně na to je záruka tak bych do toho šel.. ale radši bych tohle..

http://carmultimedia.cz/index.php?product=autoradio-s-DVD-CM4002---&id=6

Fakt mi to láká a navíc ty hlavové opěrky..

http://carmultimedia.cz/index.php?product=Hlavove-operky-CM7018&id=24

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to na co dal odkaz stalmik mám já v autě tak měsíc.

+ dobrej, ale fakt dobrej obraz

čte to všechno

velkávychytávka je Bluetooth handsfree, mikrofon je

v balení

redukce usb-miniusb je taky v balení

dá se na to připojit do budoucna spousta hračiček

- mohlo by to hrát hlasitěji (na max)

jednou už mi to nechtělo sežrat DVD a furt ho to

plivalo ven. druhý den po závadě ani stopy

mohlo by to víc basovat (ale možná sem zatim jenom

nevychytal nastavení se zesíkem a subem)

je tam vzadu spooousta kabelů, takže to nacpat do

auta je dost problém. teď mam rádio asi o 1cm vylezlý

to je asi tak vše k tomu za 8290 kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Blizzard

to na co dal odkaz stalmik mám já v autě tak měsíc.

+ dobrej, ale fakt dobrej obraz

čte to všechno

velkávychytávka je Bluetooth handsfree, mikrofon je

v balení

redukce usb-miniusb je taky v balení

dá se na to připojit do budoucna spousta hračiček

- mohlo by to hrát hlasitěji (na max)

jednou už mi to nechtělo sežrat DVD a furt ho to

plivalo ven. druhý den po závadě ani stopy

mohlo by to víc basovat (ale možná sem zatim jenom

nevychytal nastavení se zesíkem a subem)

je tam vzadu spooousta kabelů, takže to nacpat do

auta je dost problém. teď mam rádio asi o 1cm vylezlý

to je asi tak vše k tomu za 8290 kč

Čau takže se ti to tam nevešlo jo?? a jaký to má nastvení co se týče ekvalizéru?? je rozmanitý?? nebo jenom bass a výšky??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: petr307

to jsou ale krasny hracicky :-) ja jako ridic bych to asi moc neuzil :D myslim, ze Přema psal kdysi, ze ma t y operky udelany takhle, a disply ve zpetnem zrcatku? k cemu? to je propojeny s tou kamerkou?

jojo slouží to k propojení s kamerkou kvůli parkování a sledování věcí za sebou přes LCD třeba když si polepíš zadní okno že tam není vidět nebo jen tak pro pr..l:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: petr307

to jsou ale krasny hracicky :-) ja jako ridic bych to asi moc neuzil :D myslim, ze Přema psal kdysi, ze ma t y operky udelany takhle, a disply ve zpetnem zrcatku? k cemu? to je propojeny s tou kamerkou?

Ze zpětnou kamerou je propojen jen LCD dispej v zrcátku,normálně tam máš zrcátko a když dáš zpátečku tak se zapne kamera a displej ti ukáže co je za tebou a nebo to jde taky zapojit že máš kameru zaplou pořád a za jízdy se ti promítá do zrcátka co máš za sebou....:papa:papa

Jo a v opěrkách hraje jen DVD......a když jsi přepnu zrcátko na AV 2 tak mi hraje film i v tom zrcátku......:papa

[upravil dne 28-8-07 Přema]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: petr307

to jsou ale krasny hracicky :-) ja jako ridic bych to asi moc neuzil :D myslim, ze Přema psal kdysi, ze ma t y operky udelany takhle, a disply ve zpetnem zrcatku? k cemu? to je propojeny s tou kamerkou?

Ze zpětnou kamerou je propojen jen LCD dispej v zrcátku,normálně tam máš zrcátko a když dáš zpátečku tak se zapne kamera a displej ti ukáže co je za tebou a nebo to jde taky zapojit že máš kameru zaplou pořád a za jízdy se ti promítá do zrcátka co máš za sebou....:papa:papa

Jo a v opěrkách hraje jen DVD......a když jsi přepnu zrcátko na AV 2 tak mi hraje film i v tom zrcátku......:papa

[upravil dne 28-8-07 Přema]

teĎ jen počkat na peníze :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to stalmik: Taky koukám na ty hlavový opěrky, mnohem praktičtější než ten lcd monitor na strop,co jsem předtím zamýšlel.

to Blizzard: Proč si se zrovna rozhodl pro tento typ? Mě by se víc vzhledově líbilo tohle: http://carmultimedia.cz/index.php?product=autoradio-s-DVD-CM4001--&id=10 ,ale rád se nechám přesvědčit k něčemu jinému. Ty opěrky s LCD máš taky? K tomu rádiu jde připojit jenom jeden LCD monitor? Nebo se dá sehnat nějakej rozbočovač,abych mohl zapojit 2LCD navíc? A co ten zvuk celkově, dá se to poslouchat,nebo to trhá uši? Co čitelnost displeje na slunci? Nepřehřívá se to? Vydrží to něco,nebo je to spíš jak papírová krabice?

to Přema: Ty máš v autě shodné LCD opěrky? Jaký je obraz?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: stalmik

Původně zaslal: M.a.R.i

to Blizzard: Má to spínač,aby když zařádím zpátečky,aby se sepla couvací kamera?

ty se nezdáš:super mam stejný otázky..

Tak to je přeci jednoduchý, napojit napajení kamery z couvacích světel, ne.;) ale pak by nešlo to že by jsi měl obraz v zrcátku stále kdyby jsi chtěl, ale určitě by nebyl problem zařadit přepinač, buď stálý obraz nebo obraz jen po zařazení zpatečky

[upravil dne 28/8/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: stalmik

Původně zaslal: M.a.R.i

to Blizzard: Má to spínač,aby když zařádím zpátečky,aby se sepla couvací kamera?

ty se nezdáš:super mam stejný otázky..

Tak to je přeci jednoduchý, napojit napajení kamery z couvacích světel, ne.;) ale pak by nešlo to že by jsi měl obraz v zrcátku stále kdyby jsi chtěl, ale určitě by nebyl problem zařadit přepinač, buď stálý obraz nebo obraz jen po zařazení zpatečky

[upravil dne 28/8/07 Radek Hurvajz]

Tak přesně tak jak píše Radek to mám zapojené,bud zpátečka nebo pořád,podle libosti......

for M.a.R.i : ty LCD opěrky mám dodělávaný,koupil jsem DVD přehrávač s dvěma LCD monitorama a nechal je všít do opěrek,přehrávač je v kufru a obraz je slušný,dá se na to v poho dívat.....a slunko neřeším mám dost tmavé folie....:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...