Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

KONCOVKA VÝFUKU 406 BREAK


BIBOP

Recommended Posts

001117-nahled.jpg

popis:

Univerzální kovová koncovka výfuku. Použití pro volný konec výfuku do průměru 52 mm. Speciální konstrukce určená především pro naftové motory.

Výrobek je shodný s typem

schváleným MD ČR, č.osv. 2688

690,00 CZK

:D:D:DKamenný obchod:

Nákupní Centrum Černý Most

Chlumecká 6

Praha 9 (vchod A, 1.patro, naproti McDonald´s)

Tel.: +420 281 91 86 69, +420 604 21 50 55

Montážní dílna:

Autodružstvo NISSAN

Severní XI./1

Praha 4-Spořilov

Tel.: +420 602 259 043

Provozovatel:

Miloš Novotný

Rašínova 685, 250 82 Úvaly

Tel.: 604 215 055

IČO: 13744216

DIČ: CZ6408200634

Email: alarm.novotny@seznam.cz

[upravil dne 25/8/07 Go-Zila-Go]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: BIBOP

TO JSEM CHTĚL VĚDĚT KDYŽ ŘEZAT TAK ŘEZAT UŘÍZNU DO ROVINY NASADIM A JEDU DÍKY ZA INFO A JINAK FOTA POSÍLEJTE DÁL DÍKY

A nesměřuje konec výfuku u dieselu dolů proto, aby nebyl nárazník kolem výfuku od sazí? Ještě jsem slyšel o řešení, že koncovka pouze imituje rovnou díru, ale plyny jdou normálně dolů (nevím zda to není zrovna ta koncovka uvedená výše).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Leo

Původně zaslal: BIBOP

TO JSEM CHTĚL VĚDĚT KDYŽ ŘEZAT TAK ŘEZAT UŘÍZNU DO ROVINY NASADIM A JEDU DÍKY ZA INFO A JINAK FOTA POSÍLEJTE DÁL DÍKY

A nesměřuje konec výfuku u dieselu dolů proto, aby nebyl nárazník kolem výfuku od sazí? Ještě jsem slyšel o řešení, že koncovka pouze imituje rovnou díru, ale plyny jdou normálně dolů (nevím zda to není zrovna ta koncovka uvedená výše).

Tak presne takhle to maji myslim fobie? :myslim:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: Georginho_cz406

Přema: nemaš foto výfuku ze spodu?

Kde jsi nakupoval a cena?:D

Jakpak jsi udělal pravou dirku pro pravý výfuk?

Není na tom nic složitého....2koncovky výfuku a ze zadního tlumiče kolem nárazníku vyveden druhý vývod,je zrušené tažné oko a vyřezaná díra pro koncovku.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BIBOP

Ahoi peugeotáci chci si dát na auto jinou koncovku výfuku a proto chci poradit. Kdo už měnil, za jakou , navařit našroubovat,doporučte pošlete odkaz , cenu a hlavně foto díky moc :papa:papa:papa:potlesk:potlesk:potlesk:papa:papa

kdybys mel zajem, budu ted sundavat asi pul roku starou sroubovaci elipsovou koncovku ze svoji 406 a nechal bych ji tak za 150 Je v super stavu, vyrobce je www.askokovo.cz

malej nahled 11402asko.jpg

a takhle vypada na aute, kdyztak bych poslal lepsi fotky

960_15.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Georginho_cz406

Koncovka je jen třešnička na dortu. mě zajímalo co máš před ní :-)

Říkáš, že jsi to normálně rozdělil za tlumičem? Tzn., že jde do levé koncovky více spalin než do pravé nee?

Ano rozdělil za tlumičem ale ani náhodou nejde mín do pravé než do levé...musís tu trubku k pravé koncovce zastrčit vic dovnitř s nábehem tak aby se plyny rovnoměrně rozdělovaly do obou koncovek..... nesmíš to jen tzv. přilepit k trubce,jinak jak píšeš by ty spaliny šli více do levé....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super...díky za fotky!

Škoda jen, že stále řeším funkční záležitosti na autě a nemůžu se věnovat mě tolik oblíbenému vylepšování :-)

Nyní řeším: výměna rozvodů a klín. řemenu, nětěsnost chladící sosutavy - vadná hadice, rezaté zadní dveře pod oknem (to mi fakt vadí):D. jinak poslední dobou měněná spojka, olej, svislé tyčky vzadu, čerpadlo paliva :nevim

Už jen čekám co zase příjde! Ale Peugeoťák jsem srdcem i duší - jen tak se nevzdám:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...