Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 RADIO


VPetr

Recommended Posts

Hojte,potrebuji poradit jak vyresit napojeni DVD na rep.u origo radia Peugeot.

Myslim ze je tam Clarion s miniiso konektorama,ale nevim jak aktivovat radio aby prehravalo do rep.pouze zvuk z DVD.

Existuje nejaky iterface ci neco podobneho? A cena?:myslim

Diky.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok,diky za radu.Uz nejaky kvalitnejsi hledam...:super

Původně zaslal: Přema

Jedině FM Modulátor.....tak to mám vyřešeno i já......strčís ho do zapalovače,strčíš do něho výstup zvuku s DVD,nastavíš frekvenci jak na FM modulátoru tak i na rádiu a zvuk ti s DVD jede přes origo rádio......;)

:super
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: VPetr

ok,diky za radu.Uz nejaky kvalitnejsi hledam...:super

Původně zaslal: Přema

Jedině FM Modulátor.....tak to mám vyřešeno i já......strčís ho do zapalovače,strčíš do něho výstup zvuku s DVD,nastavíš frekvenci jak na FM modulátoru tak i na rádiu a zvuk ti s DVD jede přes origo rádio......;)

:super

Pokud chcete mít kvalitní zvuk, na FM trans. zapomeňte... zvuk je hrozný... Šumí to, a hraje velmi zkresleně... Naposledy testovali několik fm trans. v CHIPu (počítačový měsíčník)... výsledek -> všechny dopadly velmi špatně...

Spíše bych se to snažil vyřešit přes vstup AUX. prý to jde, nedávno tady byl kontakt na člověka, který to dělá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Milhaus65

Přes AUX (CD Changer) to určitě nepujde. Lezou tam jen data a konektor není aktivní dokud si ho radio nezapne a nemá zpětnou odezvu na original měnič.

To je mi jasne...proto to radeji vyresim pres nejaky fm modulator....nejake doporuceni....:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: @re

Původně zaslal: VPetr

ok,diky za radu.Uz nejaky kvalitnejsi hledam...:super

Původně zaslal: Přema

Jedině FM Modulátor.....tak to mám vyřešeno i já......strčís ho do zapalovače,strčíš do něho výstup zvuku s DVD,nastavíš frekvenci jak na FM modulátoru tak i na rádiu a zvuk ti s DVD jede přes origo rádio......;)

:super

Pokud chcete mít kvalitní zvuk, na FM trans. zapomeňte... zvuk je hrozný... Šumí to, a hraje velmi zkresleně... Naposledy testovali několik fm trans. v CHIPu (počítačový měsíčník)... výsledek -> všechny dopadly velmi špatně...

Spíše bych se to snažil vyřešit přes vstup AUX. prý to jde, nedávno tady byl kontakt na člověka, který to dělá...

Ten test jsem shodou okolností dělal já, takže můžu říct, jak hrajou v 406 (s tím základním rádiem od philipse).

Ty se vstupem na usb jsou obecně bída. Snad jen pokud jste fakt nenáročný, pak vás poslech nerozhodí... Po testu jsme ještě přišli na trik, kterej poslech vylepší (u evolvu nejvíc) na dobrou úroveň. Stáhne se maximálně hlasitost transmiteru (na cca 5%) a zesílí rádio - pak je to slušný...

Naopak - u těch "pouze s linein vstupem" je zvuk o dost kvalitnější. Přkvapivě nejlíp hrál přehrávač, co vypadal jako kdyby ho číňani bastlili na koleně. K tomu bych klidně changer připojil a nebál se kvalitu zvuku.

Podotýkám, že to negativní hodnocení bylo způsobený hodně tím, že relativně hodně jezdím a dost se mění "vytížení FM pásma" Zatímco u rodičů u výchč. kraji je volnýho místa hodně, u mb a ve střč. kraji je to horší, v praze je potíž najít volnou frekvenci.

A - to zaznělo i v tom testu - problém nastává, pokud je anténa daleko - což je často u velkejch MPV (C8, Espace...) nebo pokud je anténa na zadku auta (často hyundai).

Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...