Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ventilátor nejde vypnout


JaKoB

Recommended Posts

Původně zaslal: JaKoB

U P406 nový model mi nejde vypnout ventilátor topení a klimatizace.V krajní pozici se stále točí a lze přidávat na výkonu.Je to normální nebo nějaká závada?

normal:super

aby byl stale v autě čerstvý vzduch

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: genzer

me teda vypnout jde,mackam tlacitko ventilatoru minus,dokud se nevypne a signal nezmizi z displeje.mam automatickou klimu

no na display je vypnuty ale i tak se malinko toči , to schvalne zkus pozorně naslouchat u noh spolujezdce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ventilator se mi netoci,kdyz ho vypnu. netoci se mi ani se zapnutym klickem, musim mit nastartovanej motor-r.v. 2003

ted jsem dezinfikoval klimu tak jsem na to koukal. Pouzil jsem Ajatin-roztok 5%(v lekarne litr za 150,- je 10%) vice o tom na Ford Mondeo Club.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Pokud jsem si všiml, tak mě se taky po vypnutí buď klíčku a nebo tlačítkem netočí. Mám starý model + "auto,, klimatizaci.

jestli to pak neni takto

manual klima toči

autoklima netoči

co myslíš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi to setri baterku, taky jsem na to cumel:o,ze nejde dokud nenastartuju. driv sem to nezkoumal.

jen jak jsem tam strikal ten roztok tak se mi po chvili zavrela klapka, a chvilku nereagovalo ovladani:o za chvili to jelo OK. bud to ten roztok zkratoval nebo to ma nejakou funkci co nechapu-proti desti:myslim. klima vypnuta,vetrak na max.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...