Sign in to follow this  
Followers 0
JaKoB

Ventilátor nejde vypnout

31 posts in this topic

U P406 nový model mi nejde vypnout ventilátor topení a klimatizace.V krajní pozici se stále točí a lze přidávat na výkonu.Je to normální nebo nějaká závada?

Původně zaslal: JaKoB

U P406 nový model mi nejde vypnout ventilátor topení a klimatizace.V krajní pozici se stále točí a lze přidávat na výkonu.Je to normální nebo nějaká závada?

normal:super

aby byl stale v autě čerstvý vzduch

me teda vypnout jde,mackam tlacitko ventilatoru minus,dokud se nevypne a signal nezmizi z displeje.mam automatickou klimu

Původně zaslal: genzer

me teda vypnout jde,mackam tlacitko ventilatoru minus,dokud se nevypne a signal nezmizi z displeje.mam automatickou klimu

no na display je vypnuty ale i tak se malinko toči , to schvalne zkus pozorně naslouchat u noh spolujezdce

presne tak točí sa pomaly ale isto, robilo mi to predtým aj v 405 mal som ho von a keď som otočil kľúčom v zapalovaní hneď sa roztočil, syn čo ho držal v ruke sa normálne zľakol

:roker:super:)

nechci se hádat ale mě se netočí po vypnutí tlačítkem - :mrk koukal jsem na něj při výměně filtru klimatizace a pkostě se netočil

ventilator se mi netoci,kdyz ho vypnu. netoci se mi ani se zapnutym klickem, musim mit nastartovanej motor-r.v. 2003

ted jsem dezinfikoval klimu tak jsem na to koukal. Pouzil jsem Ajatin-roztok 5%(v lekarne litr za 150,- je 10%) vice o tom na Ford Mondeo Club.

pak to tedy vypada že:

u old modelu se toči

u new modelu se netoči

zajimavé.

Pokud jsem si všiml, tak mě se taky po vypnutí buď klíčku a nebo tlačítkem netočí. Mám starý model + "auto,, klimatizaci.

To je divný, si tady členové stěžují, že jim nejde ventilátor vypnout (je léto !!!). Že si někdo nestěžuje, že mu nejde zapnout... :myslim

Původně zaslal: OK406

Pokud jsem si všiml, tak mě se taky po vypnutí buď klíčku a nebo tlačítkem netočí. Mám starý model + "auto,, klimatizaci.

jestli to pak neni takto

manual klima toči

autoklima netoči

co myslíš?

asi to setri baterku, taky jsem na to cumel:o,ze nejde dokud nenastartuju. driv sem to nezkoumal.

jen jak jsem tam strikal ten roztok tak se mi po chvili zavrela klapka, a chvilku nereagovalo ovladani:o za chvili to jelo OK. bud to ten roztok zkratoval nebo to ma nejakou funkci co nechapu-proti desti:myslim. klima vypnuta,vetrak na max.

Takže když se to shrne: starý model se točí, s vyjímkou Automatické klimy kde se netočí

Nový model se netočí.

Je to tak???:myslim

:D:D:D:D:D:D:D:D:D

[upravil dne 25/8/07 Radek Hurvajz]

Nejspíš to tak bude, mám starý model bez klimy a po zapnutí klíčku do první polohy se ventilátor začne točit.:(

OK406: Sis asi nevšimnul že se bavíme o ventilátoru topení a klimatizace, to je ten kterej vhání vzduch do kabiny vozu;) Takže obrázky hezký ale mimo téma trochu:D