Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kožené sedačky vs klasika


Hadra

Recommended Posts

Já jsem si na kůži docela hodně zvykl a vyhovuje mi více než látka. Jediné co mi na ni vadí je, že bývá ráno po chladné noci studená. To je docela šok si do toho sednout... Každopádně bych neměnil jedině za kůži v kombinaci s alcantrou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: omegaalfa

myslím že kdyby to bylo mínus tak by se za tu kůži a klimu nepřiplácelo .....to je jako když se zeptáš jestli je lepší mít na autě plecháče nebo alu.....no nic pátek odpoledne viď:D

a tak jsem se zeptal, jelikož jsem auto v kůži nikdy neměl. Je jasný, že díky sedadlům nezavrhnu auto v super stavu. Spíš mně zajímají názory těch, co je mají. Že se za to připlácí vím taky, ale jde vždy o funkci? Např co mají alu lepší než plecháče? Podle mého pohledu jen vzhled. Jinak je to kolo jako kolo ( pokud se bavíme o klasických alu ). A ze stejného důvodu se někdy může připlatit za kůži - třebas jde o prestiž atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kůže je lepší na údržbu atd. jak už bylo výše řečeno. Na druhou stranu představ si ten šok, když ti auto stojí na sluníčku, ty jdeš v kraťasech z práce a do takovýho auta sedneš. To odtamtud vystřelíš jak namydlenej bles:D Já osobně mám radši semišáky. Ale kůže má tu výhodu, že když se ti znelíbí můžeš na ni kdykoli dát potahy:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám kůži v autě bez klimy a a jezdím i v autě s klimou a bez kůže. Nepociťuju žádnej rozdíl. Když stojí dýl na slunci, jsou vyhřátý obě dvě. GTIčko s koženejma prdákama parkuju zadkem k slunci a nebo si tak hold fouknu peugeoťáckou clonu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: omegaalfa

myslím že kdyby to bylo mínus tak by se za tu kůži a klimu nepřiplácelo .....to je jako když se zeptáš jestli je lepší mít na autě plecháče nebo alu.....no nic pátek odpoledne viď:D

Ne vždy je veškerá nadstandartní výbava praktičtěší, spíš je to aby se řeklo, hele já na to mám, mám kůži.

Jako některý systémy na autech, v době uvedení převratná věc, nyní pro zlost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak už se tady a v jiném topicu napsalo... Kůže je mnohem lepší na údržbu. V létě pokud si na sedačku sednete v šortkách, tak si o ní spálíte koule, tedy pokud nemáte střed sedaček látku popř.alcantru. :grr

V zimě to nevadí, většinou jsou vyhřívané. Kůže vypadá mnohem lépe... takže je to spíš hezký doplněk, než praktická věc ( u světlých kůží platí dvojnásob )...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...