Sign in to follow this  
Followers 0
Scholtz

el. ovládanie okien

7 posts in this topic

Dobrý deň,

mám P 106 s el. ovládaniňím predných okien. Ovládanie však funguje "starším" spôsobom - okno ide hore/dole pokiaľ sa drží ovládač. Chcem sa opýtať, či by sa to nejako jednoducho nedalo prerobiť na "nový" spôsob: keď sa drží ovládač tak okno ide hore/dole pokiaľ sa vypínač drží ale pokiaľ sa do vypínača len "ťukne" tak sa okno samo zavrie/otvorí (teda netreba držať vypínač).

Vopred dík za odpovede.

KIoľko také niečo asi stojí? Dalo by sa použiť ľubovolné s nejakého auta z vrakoviska?

Asi bude treba 2, však alebo stačí jedno na obe okná?

A kde/ako by sa to malo zapijiť? Niekde k vypínaču alebo niekam k ostatným relátkam?

Z vrakoviště těžko, nebudeš znát zapojení, a navíc ty orig. budou počítat s dojezdovými kontakty, které tam nemáš. Spíš bude lepší nějaký ten univerzální modul, stát může okolo pěti stovek, třeba budou samozřejmě dva. Zapojí se to za ty spínače, relátka tam v původním zapojení žádná nejsou.

Porozmýšľam nad tým - tisíc korún sa mi totiž za to zdá priveľa. Za to mi to nestojí - možno by som to teda dal iba na šoférovo okno. Ale aj tých 500,- je dosť - ešte uvidím.

V každom prípade ďakej veľmi pekne za odpovede :super

Pokud má nový model 106 tohle ovládání, tak to můžeš zkusit vzít z vrakáče nového modelu - ovšem i se spínači a kabeláží, takže to stejně vyjde na tyhle peníze.

Da se to kolem 500czk stasne prace za takovej /zbytecnej/ luxus