Sign in to follow this  
Followers 0
Přema

Hučení v zadní nápravě 406 2.0 hdi

9 posts in this topic

Mám takový skromný dotaz,po geometrii zadní nápravy se mi zdá že mi něco začalo hučet v zadní nápravě.Myslíte že to můžou být gumy které byli jinak sjeté a ted je náprava jinak seřízena a proto mi hučí gumy,nebo mi jdou ložiska do věčných lovišt....????:myslim:myslim:myslim

Dík za odpovědi.

Původně zaslal: Fx

Mění se ten zvuk při prudkém zatáčení?

Právě že ne.....už jsem to zkoušel....:myslim:myslim

Původně zaslal: Přema

Mám takový skromný dotaz,po geometrii zadní nápravy se mi zdá že mi něco začalo hučet v zadní nápravě.Myslíte že to můžou být gumy které byli jinak sjeté a ted je náprava jinak seřízena a proto mi hučí gumy,nebo mi jdou ložiska do věčných lovišt....????:myslim:myslim:myslim

Dík za odpovědi.

Sevas Prema:

mozu to byt aj gumy aj lozisko. Ak mozes skus prehodit od niekoho ine dve gumy a ak to bude robit tak to bude lozisko.

Mě to dělají gumy.Zadní náboje jsem vyměnil při koupi auta,jedno bylo načate hodně a druhe míň,při výměně gum za zimní to přestalo úplně a na letňákách to hučí zas.Pro info,mám vzadu barumky.Jak je dojezdím,už tam půjdou jiné.

1. skuz si s nekym prohodit gumy. 2. loziska odchazej docela bezne, pri zatacení se to nemeni !!! 3. oblozeni rucní brzdy /nemusi bejt sjety,ale drzi se tam bordel a pokud je ho hodne zpusobuje to huceni vetsinou tak od 40km/hod//

Mě to hučí taky.Začalo to jak jsem víc přifoukal kola.Tak si myslím spíš na ty gumy.To je ,že máme tak tiché vozy a je slyšet všechno.To u koktavky neni.M:D

Dík za odpovědi,uvidím co bude dál a jak se to bude dále projevovat......:papa:papa:papa