Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přepsání techničáku


wodka

Recommended Posts

Zdravím,

chtěl bych se zeptat jestli je možne nechat si do technického prukazu dopsat kola 15" zatím tam mam napsaný jen 14" a nevim jestli když si dám na auto 15" abych neměl problém při STK.A jestli je to možný kolik přepsání stojí?

Předem dík za odpověd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mišak

Původně zaslal: landys

již rok jezdim na pneu 195/45/16 v techničáku mám povolený rozměr 175/65/13 a při silniční kontrole si toho ještě nikdy nikdo nevšiml

Při kontrole né ale na STK jo;)

A taky při prohlídce bouračky to občas likvidátor očumuje, sice asi ne úplně vždy, ale stalo se mi to už víckrát. Vzhledem k tomu, že mi rozměr vždy sedí, nemám vyzkoušeno, co by pojišťovna dělal, kdyby to nesedělo, ale lze si to domyslet, když na to koukaj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si to budu pamatovat,ale nemohu si pomoct jízdní vlastnosti na větším rozměru jsou nesrovnatelné auto sedí jako přilepené.a vypadá to moc, moc pěkně (už to slyším ženská,blondýna)Má to samozřejmě i zápory jako je větší spotřeba paliva a schánění rozměru pneu 195/45/R16 je též problém (to beru z pozice řidiče) jako mechanik by toho bylo jistě více já vim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...