Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Klimakompresor


Jaris

Recommended Posts

Ahoj,

Začíná se mě přidírat klimakompresor, daj se tam vyměnit jen ložiska nebo se musí vyměnit celé? Borec mě v jednom nejmenovaným servisu měnil klínovej řemen a dal mě tam špatnej. Napínací kladka byla doražená na fest. Tak se museli vyměnit všechny kladky a i servopumpa odešla do věčných lovišť. Vše půl roku šlapalo v pohodě ale nedávno jsme dávali na repas altík a klíňák kluci v servissu nemohli ani dostat dolů. Prostě hrůza. Nejspíš tam dal asi kratší. Jsem z toho na blázinec :(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj to je ale ta byla tak zabetonovaná, že se musela dát nová. Prostě to asi trochu podělal. Podle katalogu co jsem se teď pídil, tam jsou dva druhy řemenů. Jeden od druhého se od sebe liší o jeden centimetr. Já to taky nechápu jak ho tam narval. Všechno fungovalo jak mělo ale po roce co mě menil ten řemen mě odešel altík. Tak ho dali na repas. Ale opět tam dali starej řemen. Tenkňoural jak svině, tak jsem jim to vrátil, že to nedělalo. Tak to svedli na tu napínací kladku, že prý je už špatná. Ale po namontování nové to pořád kňouralo. Opět mě vyměnili další kladku a tu už jsem ji nezaplatil a po někilkati nepříjemných rozhovorech jsem jim auto vzal a odvezl ho do jiného servisu. Ten mě doporučil známej. Chlap solidní a zjistil, že tam je řemen co tam nepatří . Prý to bylo našponované jak prase a vůbec nechápe, jak tam ten řemen narvali. Takže koněčná od něj zněla, že mě začíná odcházet nějaká spojka na klimakompresoru a jemně přidírá i kompresor. Jsem z toho hotovej. Klimu si ani už nemůžu pustit, protože jak ta spojka prokluzuje , tak se zní začně hulit. A kopresor děsně sičí. Tak se právě pídím, jestli se dá vyměnit samotné ložisko. Jinak Klima chladí ale dělá tyhlke brykule. A mezi tím mě odešla servopumpa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...