Mija

Multifunkční display

69 posts in this topic

poradí mi někdo,co udělat s displ.když není vidět?žárovky ze zadní strany jsou ok.:myslim

Proud jde, on všechno ukazuje,jenom to neni dobře vidět,spíš vůbec.

Je to napojené na světla ... když rozsvítíš světla, tak se ztlumí (asi aby to v noci neoslňovalo ... :nevim) ... Stačí u displeje šmiknout jeden drátek a bude to vidět lépe. Někdo, kdo má el. schému Ti snad poradí jaký ...

Vím,že se to tlumí,když rozsvítím světla,ale to je pořád stejné.Nereaguje to.

Mija: jo, napiš členovi jménem DIXI, ten mi to dělal, když byl ještě Komisarem ... :D A jestli se to nedozvis, tak mi napis SZ a ja ti to nekdy zjistim tak, ze kouknu, jakej dratek mam smiklej ...

Ještě tady v tom neumím moc chodit,pokusím se s ním spojit.Dík za info.Ještě malá ot.kde sehnat co nejlevnější palivové čerpadlo co je v nádrži? Na 406 2,0HDI 99 novější model.Dík

Mel bych taky dotaz. Ze zacatku se mi jak se tady zminuje menila intenzita podsvetleni jak u displeje s PP tak u displeje s KM kdyz jsem rozsvitil svetla, ale ted uz je to furt stejny i kdyz svitim nebo ne. Nevite cim by to mohlo byt? Nebo je to normalni a nemam se znepokojovat?

Jo,jenže mě se to změnilo jenom na tom multi. display a ty ostatní jsou v pohodě a dá se jejich intenzita měnit.M

Tak tyto otázky směřujte na Komisar ´dixi. To je odborník na tyto věci. Kdo jej zná, tak musí se mnou souhlasit např. Ladman, Neon a mnoho dalších !!! Měl by se vrátit!!! Co vy na to???

Původně zaslal: mitch.mb

Mel bych taky dotaz. Ze zacatku se mi jak se tady zminuje menila intenzita podsvetleni jak u displeje s PP tak u displeje s KM kdyz jsem rozsvitil svetla, ale ted uz je to furt stejny i kdyz svitim nebo ne. Nevite cim by to mohlo byt? Nebo je to normalni a nemam se znepokojovat?

nemas aktivovane denni sviceni?

Původně zaslal: Mija

Ještě tady v tom neumím moc chodit,pokusím se s ním spojit.Dík za info.Ještě malá ot.kde sehnat co nejlevnější palivové čerpadlo co je v nádrži? Na 406 2,0HDI 99 novější model.Dík

To čerpadlo zkus....Tady

[upravil dne 23-8-07 Přema]

Nevím co je denní svícení,ale stmavl-nečitelný je jen ten multi. display.Jo a díky za čerpadlo,mrknu se tam.M

To čerpadlo je docela drahé,dá se z něčeho upravit? Neví to někdo?M

To čerpadlo je docela drahé,dá se z něčeho upravit? Neví to někdo?M

Jestě jsem to upravil a máš tam odkaz přímo na to čerpadlo ale za mín jak 4.500,- ho nové neseženeš a do staršího bych nešel,nevíš jak dlouho ti vydrží..... a opravit....to asi nejde....:a upravit???? to asi těžko je to i s plovákem...myslim:myslim:myslim

[upravil dne 23-8-07 Přema]

Asi jo,ale nevypadá to nějak složitě.Kolik má dávat tlaku,asi?Mimo to máš hezký vůz,je docela podobný mému,jenom nemám ten čip.Kolik tak přijde takové vylepšení?M

Asi jo,ale nevypadá to nějak složitě.Kolik má dávat tlaku,asi?Mimo to máš hezký vůz,je docela podobný mému,jenom nemám ten čip.Kolik tak přijde takové vylepšení?M

O tom čerpadle se něco podobného řešilo a zkusTady

A dík za pochvalu taky se mi líbí:D:D:D už v tom autě mám bez koupě cca takových dobrých 80000,-:roll:roll:roll

Já jsem taky nadmíru spokojený.Byl jsem zvyknutý spravit si všechno sám.Před tím jsem měl P- 405 GLD.Ale měl už dost najeto tak jsem ho se slzama prodal.