Sign in to follow this  
Followers 0
Piwec

žárovičky do budíků 106ka

6 posts in this topic

Ahoj,

mohl byste mi někdo napsat, jaký typ žárovek patří do budíků 106ky???

A kdyby jste někdo věděl to samé i o seatu toledu, r.v. 92, napište mi to prosím. Díky

Nikdo nevíte?? Já jsem to zkoušel v hledání, ale nikde jsem nic nenašel. Mluvilo se tu o tom, ale nikde není napsaný, jaký typ tam jde...:papa

Nikdo nevíte?? Já jsem to zkoušel v hledání, ale nikde jsem nic nenašel. Mluvilo se tu o tom, ale nikde není napsaný, jaký typ tam jde...:papa

To bude horší, díval jsem se do "chytrejch knížek" ale všude jsou jen typy žárovek používané na vnější a vnitřní osvětlení - co se dává do přístrojovky jsem nenašel.

Snad se ti ozve někdo, kdo již demontoval palubku.

Takže sorry.

jsou to klasicky zarovky do palubky :-) bezpaticovy 2w maj je i ve skodovce, kdyz je pudes koupit budou ti nutit i s tou plastovou patici, ale ty si nekupuj jde to prehodit.

Původně zaslal: PP205

jsou to klasicky zarovky do palubky :-) bezpaticovy 2w maj je i ve skodovce, kdyz je pudes koupit budou ti nutit i s tou plastovou patici, ale ty si nekupuj jde to prehodit.

watáže jsou dvě - 2W a 1,2W záleží na tom, kterou výrobce osadil. A co se týče té patice, samozřejmě jdou koupit i samotné žárovky, ale záleží, jaké má instalované v autě. Pokud půjde koupit jen baňky bez patice a po demontáži zjistí, že to má osazené těmi přiletovanými napevno, tak musí znovu do krámu. Nejlepší vyndat, kouknout na watáž a jestli jdou vyměnit z patice a podle toho jít kupovat.