Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

neosvedceny bodovy system


jozefsv

Recommended Posts

Původně zaslal: Mišak

Původně zaslal: Ota

Kamioňáci jsou prasata všude v Evropě, bohužel :grr

Většinou za to nemuže ten člověk co to řidi ale jeho firma ktera ho nutí......(Nepočítame čtení knihm, telefonovaní atd..)

Kdo nezažil neslyšel tak neví, jen hlasí že sou to prasata achjo:(

No ale my právě počítáme ono čtení knih, čumění na filmy, nohy na palubce..., víš? Jinak se samotnou jízdou s kamiony nějak problém nemám, vzhledem k tomu, že jezdím 120-130, tak mi ani nevadí, když se předjíždí (pokud to netrvá 10km, když předjížděný dělá naschvály), dokonce je do předjíždění občas i pouštím. Že by mi to kamioňák poslal úplně natvrdo před nos nebo přímo do boku se mi prakticky nestává. Takže mě v podstatě nejvíce se*e, že když přijedu na konec nějaké kolony, že sice dám varovky, ale radši abych stejně z auta utek a vrátil se tam až jich za mnou bude úplně stát tak deset - než aby se člověk klepal, že do něj vjede 40tun osmdesátkou bez náznaku brzdění jen proto, že vylízané pako s oběma nohama na palubce čumí na televizi a nepostřehne ani ty varovky.

[upravil dne 8/24/07 oddie]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nojo, bodovej systém sice nezavedou, ale na druhou stranu jim zakážou za jízdy kouřit, pít a jíst...

A v ČR to zakázané je nebo není? Já mám furt v paměti, že to zakázané nebylo...

IMHO to v ČR zakázané explicitně zakázané není. Ve vyhlášce by snad mělo být, že řidič se má za jízdy věnovat řízení, ale je otázkou do jaké míry se zvládne věnovat řízení a k tomu kouřit. Mně to třeba problémy nedělá. I když ve svém novém autě nekouřím (smrad) ani nejím (drobky). Ale piju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já v autě jím, kouřím, piju a telefonuju a nikdy sem s tím nějak neměl problémy. To telefonování beru, ale třeba bageta v ruce se dá při nejhorším zahodit, na pití to chce držák a kouření je blbý jenom při zapalování (to já dělám většinou na červené). Krom toho telefonu je to už zasahování do svobod člověka a nejlíp to tam řekl jeden borec "Jestli si myslí, že kouření a jezení v autě způsobuje nehody tak by měli v autě zakázat přitomnost člověka, pak nebudou žádný nehody."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mužou vzít človeku body aniž by to s nim někdo projednal??? Muj názor je ten, že ne. Pokud vás nezastaví policie, nemůžou vědět, kdo to auto řídil. Pak nechápu jak můžou odebrat řidičák, když ještě nebyly projednány přestupky? A hlavně nebyl nikdo předvolán... Kdo tomu rozumí???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jp

Mužou vzít človeku body aniž by to s nim někdo projednal??? Muj názor je ten, že ne. Pokud vás nezastaví policie, nemůžou vědět, kdo to auto řídil. Pak nechápu jak můžou odebrat řidičák, když ještě nebyly projednány přestupky? A hlavně nebyl nikdo předvolán... Kdo tomu rozumí???

Bez projednání ne. Může se ti stát ale to, že když přijdeš na úřad k projednání jednoho starého, že tam budou mezitím nakupené další, no a když je s tebou projednají všechny najednou, tak odejdeš bez řidičáku. To jsou ty v novinách propírané případy, akorát jak to novináři opisují jeden od druhého, tak se to holt metodou tiché pošty zkresluje a zkresluje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bodový systém sice nebude, ale zato si pan ministr Kaliňák vydupal, že při nezaplacení pokuty na místě se odebírá řidičák protihodnotou za dojezdový papír a pokud vinník nezaplatí pokutu do dvou týdnú, tak si bude dělat papíry znova!!! Škoda,že to neudělali jako v Maďarsku. Tam se platí zásadně poukázkou- žádná hotovost-žádná korupce!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bagr

Bodový systém sice nebude, ale zato si pan ministr Kaliňák vydupal, že při nezaplacení pokuty na místě se odebírá řidičák protihodnotou za dojezdový papír a pokud vinník nezaplatí pokutu do dvou týdnú, tak si bude dělat papíry znova!!! Škoda,že to neudělali jako v Maďarsku. Tam se platí zásadně poukázkou- žádná hotovost-žádná korupce!

hm.ja by som to az tak zle nevidel.kolko krat sa ti stalo ze si sa dohodol na mensej pokute?mne velakrat.keby nemohli brat hotovost tak sa nedojednas na nicom.mne nejak extra korupcia v tomto nevadi, pretoze nepamatam kedy odomna niekto z policajtov zobral peniaze bez blocka.fakt nie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...