Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

r.v.


tomasenkoslav

Recommended Posts

Původně zaslal: bigoš

Původně zaslal: Cat

No jak je je to v mém případě? Jsem 3 majitel. Auto koupené u nás a servisní knížku mám. Rok 2003. :myslim .Servisováno Auto Tichý Ostrava.

Normálně, kde je koupeno, měli by poslat pozvánku. Když ne, tak se připomenout, pokud je to servis Peugeot.

[upravil dne 27/8/07 bigoš]

Já ho tam neservisoval. Mám Lva teprve měsíc. Podle toho co píšeš se jedině domáhat práva. Mimochodem zákládní ůdržbu si budu dělat sám. Tím myslím oleje, čeká mě výměna rozvodů. Když se mi posere elektronika tak končím. Vyměním si vše co je

mechanické. No prostě bývalý automechanik, ale stará škola.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bigoš

Původně zaslal: hnusoba

Původně zaslal: bigoš

Původně zaslal: RychJ

Tak nevím,ale včera jsem auto vyzvedl u Peugeot Domanský a mám rok 2003 a nikdo neřekl ani slovo...:myslim

A vooo tom to je. Dokud to neprosákne pořádně, prodejci a servisy se samy neozvou. Proč taky, dělají to zdarma. Případnou výměnu dílů jim uhradí , ale prácičku nidko. Byl jsem už toho svědkem.:D:D

Pokiaľ nevieš ako to chodí v servisoch a v preplácaní zvolávacích akcií nepíš sem neoverené bludy, každá práca, či už garančná alebo zvolávacia akcia je od importéra preplatená !!!

Importéri zatiaľ o tejto akcii nič nevedia nakoľko má prísť až v septembri.

A samozrejme že neoslovia každého, ako si importér vyhľadá majiteľa keď ho auto už zmenilo 4x???

Každý tu všetko vie sakra.

Ospravdlňujem sa za moje výlevy ale už toho mám dosť.

Tak to byl asi tehdá blud, když se měnila celá palivová soustava cca 2dny. Samo že Peugeot uhradil všechny náhradní díly ale práci???? Možná na Slovensku je to jinak. U každého prodejce jsou nové vozy za co ???? Myslím hodnotově. No přeci za prachy. To nejsou vozy Peugeotu ČR nebo SR, ale musí je koupit každý prodejce a pak prodat. Tzn. vztah Peugeot oficiální dovozce prodá oficiálnímu zástupci, který dostal licenci. Takže jejich servis je fakt asi moc nezajímá. Jsou přeci i prodejci aut, kteří servis vůbec nemaj. No ale už dost. Vždyť o nic nejde, nám to opraví jak píšeš zdarma, a zda jim to někdo zaplatí je mi fuč.:mrk:mrk

Palivová sústava sa môže meniť 2 dni...Lenže:

Peugeot si určil na každú prácu určitú normohodinu. Dajme tomu, že na výmenu palivového čerpadla dal normohodinu 1.20. To, že ho v servise budú meniť tri hodiny nič na tom nezmení pretože ak je to v rámci záruky, Peugeot preplatí len tú normohodinu, ktorú určil on a nie skutočne odpracovanú prácu (iste mi dáte zapravdu, že takto by koncesionár vedel riadne oblbovať Peugeot).

Avšak ak už auto nie je v rámci záruky mal by koncesionár takisto naúčtovať takúto normohodinu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Cat

Původně zaslal: bigoš

Původně zaslal: Cat

No jak je je to v mém případě? Jsem 3 majitel. Auto koupené u nás a servisní knížku mám. Rok 2003. :myslim .Servisováno Auto Tichý Ostrava.

Normálně, kde je koupeno, měli by poslat pozvánku. Když ne, tak se připomenout, pokud je to servis Peugeot.

[upravil dne 27/8/07 bigoš]

Já ho tam neservisoval. Mám Lva teprve měsíc. Podle toho co píšeš se jedině domáhat práva. Mimochodem zákládní ůdržbu si budu dělat sám. Tím myslím oleje, čeká mě výměna rozvodů. Když se mi posere elektronika tak končím. Vyměním si vše co je

mechanické. No prostě bývalý automechanik, ale stará škola.

Vůbec nejde o to kdo ho tam servisoval, ale že to auto bylo někde koupený v ČR. Je jasný když si tam ještě nebyl tak oni neví kde je to auto, proto je potřeba se tam zeptat. Pak už budeš v jejich registraci a potom tyto věci posílají na posledního majitele zaevidovaného u nich v computeři.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bigoš

Původně zaslal: Cat

No jak je je to v mém případě? Jsem 3 majitel. Auto koupené u nás a servisní knížku mám. Rok 2003. :myslim .Servisováno Auto Tichý Ostrava.

Normálně, kde je koupeno, měli by poslat pozvánku. Když ne, tak se připomenout, pokud je to servis Peugeot.

[upravil dne 27/8/07 bigoš]

Záleží od typu zvolávacej akcie, nie na každú zvolávaciu akciu je zákazník zvolaný listom, existuje aj typ akcie, ktorá sa robí len pri návšteve servisu (takáto akcia bola napríklad utiahnutie batérie na 206ke alebo výmena odvzdušňovacej čiapočky na Partneri).

Ale je tu presne tento problém, že Peugeot nie vždy pozná majiteľa auta ak sa majiteľ zmenil po niekoľký krát...

V rámci možnosti skúsim urobiť fórum, kde budem dávať do pozornosti každú novú zvolávaciu akciu ak by bol záujem a poprípade zistím, či aj Vaše konkrétne vozidlo spadá pod túto akciu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ho tam neservisoval. Mám Lva teprve měsíc. Podle toho co píšeš se jedině domáhat práva. Mimochodem zákládní ůdržbu si budu dělat sám. Tím myslím oleje, čeká mě výměna rozvodů. Když se mi posere elektronika tak končím. Vyměním si vše co je

mechanické. No prostě bývalý automechanik, ale stará škola.

Je to sice mimo tento thread, ale to co píšeš výše je sice hezké, ale když ti bude chybět razítko v servisní knížce, žes údržbu neprovedl v alespoň nějakém servise, tak se ti to bude hůř prodávat. Možná by stálo za to, vyměnit si sám vše co umíš a pak to nechat za dvě stovky zkontrolovat a potvrdit razítkem...

Já bych si třeba sám olej neměnil (nemám kam vylít vyjetý), z řemenů bych měnil nanejvýš klínový. Rozvoďák ani boha. Ale to bude tím, že tomu prd rozumím (a podle chytré knihy... na to kašlu) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PaloLM

Bol som dnes v Peugeot Poprad spýtať sa na zvolávačku na ABS, na základe v.č. mi servisný technik povedal že mňa sa to netýka i napriek tomu že mám r.v. 2005, ale mňa sa týka výmena relé na vetráky chladiča, vie niekto o tom bližšie?

Ty už máš CAN/CAN, zvolávačka sa bude týkať 307čiek s elektronickým usporiadaním sietí CAN/VAN.

Už som zopár zvolávačiek robil kde sa dovezeným autám menilo relé, keď chceš veľmi vedieť viac stačí napísať cez SZ :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hnusobo, prosím Tě, našel bych někde vysvětlené co je to can-can, can-van a další?

Na stránkách serviceboxu jsem našel, že moje auto má multiplexní rozvod can-can.

A k Tvému příspěvku, napsal jsi "Ty už máš CAN/CAN, zvolávačka sa bude týkať 307čiek s elektronickým usporiadaním sietí CAN/VAN." ... To jsi měl na mysli svolávačku na relé větráků chladiče nebo to ABS?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam 307 2006 dovoz francie, odeslo mi cidlo na teplotu, oprava v pohode na zaruku, jeste jsem tam mel ty dve svolavacky, abs a tusim ze to rele, behem dne hotovo. rano pred praci jsem to tam zaparkoval, opdpoledne z prace vyzvedl a domu :papa super, velika spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...