Sign in to follow this  
Followers 0
badisak

Nástavec na bezpečnostní šrouby

5 posts in this topic

Nevíte náhodou někdo, kde se dá sehnat nástavec klíče na bezpečnostní šrouby pro kola DOTZ . A kolik to tak může stát?? Mám s tím docela problém. Když jsem dával měnit pneu, týpek mě ho totálně strhnul a teď kdybych píchnul, tak jsem pěkně v ....

[upravil dne 23.8.2007 badisak]

Původně zaslal: badisak

Nevíte náhodou někdo, kde se dá sehnat nástavec klíče na bezpečnostní šrouby pro kola DOTZ . A kolik to tak může stát?? Mám s tím docela problém. Když jsem dával měnit pneu, týpek mě ho totálně strhnul a teď kdybych píchnul, tak jsem pěkně v ....

[upravil dne 23.8.2007 badisak]

Měl by jsi k těm šroubům mít kartičku s kodem, podle toho kodu se dá objednat novej ořech, prodejce by měl vědět kde. A jestli ti to strhnul někdo v pneuservise tak bych ho nechal ty šrouby pěkně vydolovat a nechal bych si namontovat novou sadu na jeho náklady, dřív bych z toho pneuservisu neodjel;)

Hm. Kartičku nemám. Kupoval jsem auto už s těmahle kolama. Ale kod je na ořechu. Ale kde to sehnat. Problém je, že jsem si toho všimnul až po dvou měsících, když jsem chtěl jedno kolo sundat :(

Původně zaslal: badisak

Hm. Kartičku nemám. Kupoval jsem auto už s těmahle kolama. Ale kod je na ořechu. Ale kde to sehnat. Problém je, že jsem si toho všimnul až po dvou měsících, když jsem chtěl jedno kolo sundat :(

Zkus to u prodejce tech šroubů, ten bude vědět kde to objednat