Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přední nárazník nový model


Vlastyk

Recommended Posts

Původně zaslal: Vlastyk

Zdravím,potřeboval bych pár rad,chci sundat přední nárazník,může mi někdo poradit jak na to,co vše musim sundat,povolit atd?Hledal jsem ale nenašel:myslim

Dík.

sundej předni čast nadkoli ,plastove kryty pod mlhovkami (takovy trojuhelnik držici na torxech 20) , u lemu blatniku zevnitř je šroub na 10 klič, jeden je i uprostřed narazniku zespodu. sundej předni masku , drži na plastovych pimpišich ,vytahnes prni střed pimpiše a pak zbytek -pokud už tam nedal nekdo jine. no a pak to už drži jen na šroubkach pod maskou (2x) a pak jsou dve takove spesl klipsny schovane pod svetly , je knim pristup jak k penezum . ja radeji vzdy vyndavam svetla , ty drzi jen na trech srobech ikdyž jeden je schovany vně blatniku ale jde to. konec :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vlastyk

Díky:super o víkendu na to jdu,koukám že nemáš nový model,myslíš že to bude stejný?

je to jiny , myslim ten stary model teda malinko , ale ja ti psal navod na novy model , ten jsem už taky parkrat sundaval:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zdárec pežotaci.Když jde o ten přední nárazník,scháním už docela dlouho na pravou stranu

nárazovou lištu ozdobnou chromovou linkou.Byl jsem už na několika vrakačích,ale bez uspěchu.Bud maj lištu bez chromu nebo celý narazník,a ten nepotřebuji.Ptal jsem se i na novou,ale ty prodávají pouze v páru za 2500kč.Kdyby jste čistě náhodou někomu neválela doma,dejte prosím vědět,byl bych vám moc vděčen;)Dík Šinpi:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Šimpi

Zdárec pežotaci.Když jde o ten přední nárazník,scháním už docela dlouho na pravou stranu

nárazovou lištu ozdobnou chromovou linkou.Byl jsem už na několika vrakačích,ale bez uspěchu.Bud maj lištu bez chromu nebo celý narazník,a ten nepotřebuji.Ptal jsem se i na novou,ale ty prodávají pouze v páru za 2500kč.Kdyby jste čistě náhodou někomu neválela doma,dejte prosím vědět,byl bych vám moc vděčen;)Dík Šinpi:papa

mrkni na www.aci.cz tam je maji i solo cca za 1200,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...