Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

407-kdy bude facelift a nove motory?


Aloha

Recommended Posts

Ahoj chci se zeptat jestli nekdo nevi kdy prijde na radu facelift 407 preci jen uz se 3roky prodava? Proc se ptam moc se mi to auto libi a chtel bych si ho koupit, ale jelikoz sem ted po skole nastoupil do prace a dostal smlouvu zatim na 1rok tak bych rad vedel jestli mi to auto nejak nezkazi nez si ho budu moct koupit;) A jeste otazka na nove motory. Nejvhodnejsi pro me asi bude benzin, ale ty benziny od Peugeotu mi prijdou takove celkem nic moc:myslim. Podle recenzi bych hlavne cekal vice od 2,2. Vim ze tedka ma dostat 308 nejakou preplnovanou 1,6 tak bych se chtel zeptat jestli se nechystaji preplnovane benziny i pro 407? Jinak dik za info:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak lidi mi nerikejte ze tu nikdo nevi jestli Peugeot chysta nejake turbobenziny? Me by se ve 407 libilo neco jako novy 1,8T v Oktavce. A jeste mam jeden dotaz jestli ma nekdo zkusenost kolik tak davaji prodejci slevu na 407 a nejaky slusny servis v Praze nebo jejim okoli?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hnusoba: Jo cekani je v klidu jak sem psal zatim mam smlouvu na rok takze minimalne 3/4 roku bude trvat nez si ho pujdu objednat. Jinak 1,6 mi prijde na tak velky auto dost malo i kdyz vykon je slusny. Myslim ze 407 by si zaslouzil aspon 1,8T nebo 2T misto te 2,2 ktera je podle me nic moc motor:myslim.

4M: A ha no tak doufam ze mi ten design nejak nezazdi:bojim ale spis vysperkujou:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak sem se jeste ptal na kolik tak jde stlacit ta cena 407 u dealera? Ted sem koukal ze nejak zdrazili a nejlevnejsi verze s 2,2 stoji pres 800tis. coz mi prijde uz moc takze nakonec asi pujdu do te 2,0 HDI i kdyz se mi diesel nevyplati, ale aspon s tim slusne hybe a ma 6stup. prevodovku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vypada ostre to jo, ale nevim jestli semi to libi vic nez soucasna:myslim A spis mi to prijde jako nejaka tuningova uprava, kazdopadne mit takovej ostrej design bez poradnych motoru je trosku blby. Mam dotaz jaka je ta 5stupnova prevodvka u 2l motoru. Ja ze rozdily v dynamice oproti 2,2 jsou minimalni tak mi prijde trosku zbytecny platit za ten motor a jako jediny rozumny duvod mi prijde prave 6-stupnova prevodovka co dodavaji s tou 2.2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...

Tak vidim ze ta fotka, ktera mela naznacovat facelift 407 je hoodne odvazna a naivni :roll Zda se mi ze po faceliftu vypada 407 o neco hur... Hlavne ty zadni svetla pekne po*srali... Ale jinak se jim o neco vic podaril zadni naraznik a stredova konzola v cerne barve... Ale ty zadni svetla sou pro me zklamanim teda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem viděl ten lehký facelift, žádná velká změna. Jedinou výtku mám k zadnímu nárazníku a to že má reg. značku úplně dole. To znamená, pokud bude mít tažné zařízení tak ho bude muset podle předpisů pořád sundavat. Nesmí zakrývat poznávací značku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem čo myslíš. Predok je úplne identický s tým pred faceliftom. Akurát na mriežke je chróm aj zvislo (nemám problém dať to tam aj sebe ale sa mi to nepáči) a sú tam parkovacie senzory.

Edit: aha asi myslíš ten obrázok hore. To je len nejaká fotomontáž. Skutočný facelift je napr. tu http://magazin.atlas.sk/auto-moto/aktualne/202439/peugeot-407-facelift-ktory-neprekvapil

[upravil dne 29.7.2008 AnotherOne]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes som sa pytatl v peugeote na korekcnu ceruzku na 407 , kolem 250sk stoji, a parkovacie senzory dopredu, daju sa aj dorobit uz, robili to vraj uz aj dopredu do 407 ktora to od vyroby nemala, ale povedal ze s tym maju stale problemy a pipa to tak ako to pipat nema, ale co je na tom pipani take zlozite, to neviem :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že žiadna 407 pred faceliftom senzory vpredu nemala. Sa to nezdá, ale je to vcelu kumšt nastaviť to aby nerobilo falošné pípanie. Mne zadok napr. chytá aj nízky obrubník, čo by nemusel.

Fungujú aj tie dorábané cez origo repro alebo tam dávajú nejakú jednotku na palubovku?

[upravil dne 29.7.2008 AnotherOne]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: AnotherOne

Neviem čo myslíš. Predok je úplne identický s tým pred faceliftom. Akurát na mriežke je chróm aj zvislo (nemám problém dať to tam aj sebe ale sa mi to nepáči) a sú tam parkovacie senzory.

Edit: aha asi myslíš ten obrázok hore. To je len nejaká fotomontáž. Skutočný facelift je napr. tu http://magazin.atlas.sk/auto-moto/aktualne/202439/peugeot-407-facelift-ktory-neprekvapil

[upravil dne 29.7.2008 AnotherOne]

Jo tak ten neprekvapil, to mas pravdu, skoda, ten obrazek hore je lepsi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...