Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

mp3 na original autoradiu philips (4030 a 4050)


švejk

Recommended Posts

zdravim, dneska jsem byl dat svoje radio do opravy a dozvedel jsem se, ze lze na autoradia montovana do starych modelu P406 nainstalovat AUX (pro prehravani hudby z osobnich prehravacu) a USB adapter (pro pripojeni externiho USB disku)

toto lze pripojit i jinym typum autoradii :-) pokud by mel nekdo zajem, muzu poskytnout kontakt na cloveka, ktery tohle umi (nebo pokud administratori dovoli, muzu ho zverejnit sem)

takze asi dobra zprava pro milovniky MP3 a digitalni hudby

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: švejk

zdravim, dneska jsem byl dat svoje radio do opravy a dozvedel jsem se, ze lze na autoradia montovana do starych modelu P406 nainstalovat AUX (pro prehravani hudby z osobnich prehravacu) a USB adapter (pro pripojeni externiho USB disku)

toto lze pripojit i jinym typum autoradii :-) pokud by mel nekdo zajem, muzu poskytnout kontakt na cloveka, ktery tohle umi (nebo pokud administratori dovoli, muzu ho zverejnit sem)

takze asi dobra zprava pro milovniky MP3 a digitalni hudby

určo by zájem byl... tedy pokud cena za instalaci není nijak přemrštěná...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To (AUX na MP3) už mám asi 2roky :D

Problém je jen v tom, že to rádio (4030) má slabej výkon, takže z MP3 to hraje dost potichu -> musí se přidat hlasitost ...

Jinak kolega si teď koupil nějakej ten AV vysílač (mp3 přes lazení na autorádiu) a teď to na dovče po ČR testuje. Tak by to byla taky jedna z možností ...

[upravil dne 22.8.07 MJSytic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Originally posted by MJSytic

To (AUX na MP3) už mám asi 2roky :D

Problém je jen v tom, že to rádio (4030) má slabej výkon, takže z MP3 to hraje dost potichu -> musí se přidat hlasitost ...

Jinak kolega si teď koupil nějakej ten AV vysílač (mp3 přes lazení na autorádiu) a teď to na dovče po ČR testuje. Tak by to byla taky jedna z možností ...

[upravil dne 22.8.07 MJSytic]

Myslis toto? Rozmyslam nad tym.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ajven

svejkovi: napis sem viac ohladom toho. Zaujem je velky.

Ja mam sice Panasonic s kazetou, otec ma zase origo radio s kazetou, ale uvazujeme o nejakych MP3 a ty tu pises v tajnickach. Nehanbi sa a prihraj!

Přesně tak. Dej více informací, ať víme více. Zájem je velký;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych se klidne i s vice informacema podelil, ale problem je, ze jedina informace kterou jsem nezverejnil sem je TENTO odkaz :) kdo by chtel vic informaci, nejspis bude nutne zavolat si na telefon na techto strankach (jinak cena celeho udelatka tusim 1200,--) ....a vic vam k tomu nereknu a urcite to neni proto, ze bych nechtel :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Georginho_cz406

Určitě bych preferoval toto předělání originál autorádia než používání FM transmiteru.

1) nekvalitní signál

2) nízká hlasitost, vysoký šum

3) nelegálnost (prý je tento způsob propojení nelegální)

- můžete si pročíst zákon o telekomunikácích a zákon o pozemním vysílání :-)

Bod 1 a 2 naprostej souhlas, s bodem 3 nemužu souhlasit, už je to dávno legální -

viz: http://www.pira.cz/vofm.htm

http://www.pira.cz/vofm.pdf

[upravil dne 22/8/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt mi to nedá, musím reagovat. Opravdu jste ho vyzkoušeli, že hraje tak špatně? Já ho pužívám denně, svých 50 až 500 km denně dělám a jsem spokojen.

Jestli máte nějaký špatný kus, uvažuju, že bych ho od někoho z Vás koupil, abych nemusel přendávat z auta do bytu a mohl si hrát i doma.

PS: že by to bylo tímto: já nevím, kde má 607 anténu, možná je napařená na skle??? A na střešní anténu ten signál nedoletí? Doma hraje taky dobře.

[upravil dne 22.8.2007 P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

Fakt mi to nedá, musím reagovat. Opravdu jste ho vyzkoušeli, že hraje tak špatně? Já ho pužívám denně, svých 50 až 500 km denně dělám a jsem spokojen.

Jestli máte nějaký špatný kus, uvažuju, že bych ho od někoho z Vás koupil, abych nemusel přendávat z auta do bytu a mohl si hrát i doma.

PS: že by to bylo tímto: já nevím, kde má 607 anténu, možná je napařená na skle??? A na střešní anténu ten signál nedoletí? Doma hraje taky dobře.

[upravil dne 22.8.2007 P607Olda]

Už jsem to tu psal, zkoušeli jsme asi 4, každej jinej, některy při napajení z baterií hráli líp než nasledně při napájení ze zapalovače, to potom chroptělo až hruza, zkoušel to i prodejce ve svym autě protože si myslel že kecáme a nechápal to nějak. Je možný že je to tou antenou, jak 406 tak Fobie má antenu na střeše, jinak zkoušeli jsme to potom i doma z baterií a dá se říct že se to dá poslouchat, ale jen v nějakým ruchu, pokud se člověk zaposlouchal tak bylo slyšet šumy a zkreslení.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Kvalita je vskutku bídná, alespoň an tom mém transmiteru.

A nyní se dostáváme právě ke skutečnosti proč je příjem tak nekvalitní!

To Hurvajz: provoz zařízení malého dosahu s maximálním výkonem 50 nW ERP je v ČR povolen, nicméně aby to nešumělo byl jsem nucen trošku svůj trans upravit, takže už nesplňuji. Dosah cca. 20m, šumy přetrvávají při pohybu. Když stojím vše ok!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také jsem potřeboval vyřešit přehrávání MP3 ve svém autě a vyřešil jsem to tímto

http://www.abacus.cz/php/reference.php?id=1389

naprostá spokojenost zvláště když zvýšíte výkon a 4G FLASH jéé... na tu se vejde alb jen nevím jak je to s tou "zákoností používání" při zvýšeném výkonu

:D:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...