Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jaké kotouče na 106?


wena99

Recommended Posts

Původně zaslal: wena99

ahoj musim měnit kotouče a na kelly jsem našel dvě cenově přístupné značky FERODO A STARLINE obě jsou do 500kč za ks.

a chci se zeptat jaké by jste mi doporučily vy.značce se nebráním rozhoduje cena

starline nebrat ! to tam radši nech ty staré. Koukej po Ferodo, Lucas, ATE apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja pred 14ti dny daval na stejnou 106ku jako mas ty Ferodo kotouce + Ferodo premier desticky, taky jsem je kupoval v Kelly a spokojenost

Na 406tce mam tu samou kombinaci uz asi 6 000km a brzdi to dobre, zadne kopance do volantu, desky taky moc nespini elektrony a vadnuti pri delsim a prudkym brzdeni nepozoruju

[upravil dne 21/8/07 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Starline je obchodní značka Auto Kelly na neznačkové díly , které prodává. Výrobce, kvalita a životnost neznámá, pouze cena je příznívá. Já doporučuji Ferodo , značka a kvalita výborná. Ferodo Target je základní druh směsi brzdových desek , Ferodo premier vyšší kvalita, lepší vlastnosti, neodírají brzdové kotouče a nepískají. Na brzdách nešetři, může se to nevyplatit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: wena99

ahoj musim měnit kotouče a na kelly jsem našel dvě cenově přístupné značky FERODO A STARLINE obě jsou do 500kč za ks.

a chci se zeptat jaké by jste mi doporučily vy.značce se nebráním rozhoduje cena

Starline je sice druhovyroba, ale za svoji karieru vetsina lidi chce podle ceny, takze starline. A zatim zadna reklamace. Pokud si z Melnika, ja sem z kel, tak mi cinkni muzu Ti je vzit se slevou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To PP205: Ze Starline vyrábí pro Kelly je jako záruka kvality? Tak to teda koukám:o To jsem opravdu neděděl... Stačí si ale přečíst pár seriózních článků o značce Starline a zkušenosti s těmito výrobky nebo zeptat prodejců a mechaniků, kteří tyto díly pak na autech mění... Třeba brzdové destičky, že? Přes tuto "reklamu" na Starline si tento zážitek nechám na svém autě ujít:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...