Sign in to follow this  
Followers 0
wena99

jaké kotouče na 106?

12 posts in this topic

ahoj musim měnit kotouče a na kelly jsem našel dvě cenově přístupné značky FERODO A STARLINE obě jsou do 500kč za ks.

a chci se zeptat jaké by jste mi doporučily vy.značce se nebráním rozhoduje cena

Původně zaslal: wena99

ahoj musim měnit kotouče a na kelly jsem našel dvě cenově přístupné značky FERODO A STARLINE obě jsou do 500kč za ks.

a chci se zeptat jaké by jste mi doporučily vy.značce se nebráním rozhoduje cena

starline nebrat ! to tam radši nech ty staré. Koukej po Ferodo, Lucas, ATE apod.

ja pred 14ti dny daval na stejnou 106ku jako mas ty Ferodo kotouce + Ferodo premier desticky, taky jsem je kupoval v Kelly a spokojenost

Na 406tce mam tu samou kombinaci uz asi 6 000km a brzdi to dobre, zadne kopance do volantu, desky taky moc nespini elektrony a vadnuti pri delsim a prudkym brzdeni nepozoruju

[upravil dne 21/8/07 Ferry]

Starline je obchodní značka Auto Kelly na neznačkové díly , které prodává. Výrobce, kvalita a životnost neznámá, pouze cena je příznívá. Já doporučuji Ferodo , značka a kvalita výborná. Ferodo Target je základní druh směsi brzdových desek , Ferodo premier vyšší kvalita, lepší vlastnosti, neodírají brzdové kotouče a nepískají. Na brzdách nešetři, může se to nevyplatit.

Původně zaslal: wena99

Starline je sice druhovyroba, ale za svoji karieru vetsina lidi chce podle ceny, takze starline. A zatim zadna reklamace. Pokud si z Melnika, ja sem z kel, tak mi cinkni muzu Ti je vzit se slevou.

Starline bych nebral nic! Je to "no name" značka, výroba pravděpodobně Polsko. Ferodo, Lucas nebo Ate jsou OK a solidní kvalita pro normál použití.

Vazeni STARLINE vyrabi pro AUTOKELLY FERODO, tak tu nemlzte takovejma hovadinama, hlavne vase vymysly muzou vest k nemalejm problemum viz § pomluva !!!

nikdo nepomlouvá:grr.Každej má jinej názor. A starline za tu cenu je špatná volba!!!!!!! To samé se dá říct i o febi

To PP205: Ze Starline vyrábí pro Kelly je jako záruka kvality? Tak to teda koukám:o To jsem opravdu neděděl... Stačí si ale přečíst pár seriózních článků o značce Starline a zkušenosti s těmito výrobky nebo zeptat prodejců a mechaniků, kteří tyto díly pak na autech mění... Třeba brzdové destičky, že? Přes tuto "reklamu" na Starline si tento zážitek nechám na svém autě ujít:D

Starline je obchodni znacka autokelly a pro autokelly vyrabi kotouce pod jmenem starline ferodo