Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

1. problém 307, přehřátí motoru


petr307

Recommended Posts

Tak dneska sem mi prvne rozvistil varovny signal STOP na palubce :roll teplomer v cervenem poli, sakra... po zastaveni jsem zjistil, ze vetrak maka v pohode, kapalina je OK. zrejme termostat pozde sepnul. obvilal jsem domaskyho, avcar a vgroup...nejblizsi termin opravy je v sobotu :xvul krome avcar, kam jedu zitra rano, ale tem nejde diagnostika...alespon se na to podiva :roll:roll:roll doufam, ze to probehne hladce a pujde to formou reklamace. myslel jsem si ze servis bude trochu sviznejsi.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

reklamaci tohoto typu mi uznali v Autospolu - bylo to totiž u jineho auta, ktere bylo koupene v CR (to bylo bez problemu). Reklamaci kterou neuznali se týkala nápravy a to bylo u auta z BA - duvod je to dovoz z FR, druhy duvod nalepka prodejce v servisni knizce misto razitka. (Neuznano Autospol, Domansky, Dosek)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkus to jeste u auto dengler, nevim jestli to je autorizak, ale ma diagnostiku a me opravil klapku vstrikovani za dva dny i s objednanim, diagnostikou apod. Pocita si 360 na hodinu a docela tomu rozumi, muzu jenom doporucit, skoda, ze je az v cimicich, ale hodlam sem na nej i pres to poslat kladne hodnoceni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě to bylo vadný čidlo teploty. Ručka v červenym, stopka blikala jako divá, větrák větral na plný koule, PP řval. Tak jsem ohulil rádio, nechal si vyměnit senzor teploty chladící kapaliny (ne za nový, jetý se válel servismanovi v garáži), vysolil jsem dvě stovky a od té doby zatím svatý pokoj :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a se zárukou mám uplně stejnej problém. Řešil jsem nefunkční omezovač rychlosti přes lokálního koncesionáře: negativní. Řešil jsem to přímo se zastoupením Peugeot CZ v Praze: negativní (můžu sem večer nebo zítra postnout co přesně odpověděli, pokud máte zájem) Chystám se to řešit s Peugeot FR, ale ještě jsem nenapsal dopis.

Jinak prý kupříkladu v německu s uznáváním záruky nemají problém, i když je v servisce jen nálepka bez razítka. Jenom tady češi kur** zmr**** musej mít furt něco extra. Takže pokud budeš mít cestu přes Deutschland, zkus záruku uplatňovat tam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ticcino: to je presne jak pises, takze se ti vlastne neprehrivalo? jen chbne cidlo? hm, ale riskovat hlavu motoru jsem nechtel :-) nemel jsem dnes servisku, tak tam jedu zitra jeste, ale neco kecal o tom ze o par dni nesedi uvedeni do provozu v nejaky databazi s malym technicakem.... predpokladam, ze nalepka mu bude taky vadit. ta jejich ochota byla taky ukazkova :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Petr307: Mrkni SEM

Tady je popsaná celá moje závada od začátku až do konce.

O motor jsem se nebál, protože za tak krátkou dobu se to prostě NEMŮŽE přehřát. Jinak pokud Ti teplota leze leze leze až doleze do červenýho, tak může být chybka jinde. No uvidíš. Jinak nový čidlo stojí cca 600 (já měl jetý za 200) A je docela těžký se k němu dostat. Musí se sundat pár nádobek. Jo a to čidlo je zelený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravicko, tak jsem dnes dovezl servisku do servisu :) a dnes se i zdaůlo, ze jsem uplne jinde nez vcera. velika ochota, zadny vytacky ohledne zaruky, proste radost. ted jen doufam ze nezavolaji a nezkazi mi dobrou naladu vytackama kuli zaruce... jeste mi tam udelaj nejaky dve "svolavacky", zdarma vymena nejakych dvou soucastek, neco s ABSkem, byla tam naka vyrobni vada tak to na vsech menej. rovnou mi udelaj i denni sviceni. vypada to az moc ruzove co? :myslim uvidime ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...