Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Stěrače a zvuky na skle


Guest MMMMM

Recommended Posts

No a já mám taky jednu vychytávku.Asi před půl rokem sem si koupil aerostěrače.Nebyly to teda origo peugeot,nejlevnější taky zrovna nebyly.Stáli jen

----------------

350kč,ale svojí prácičku si dělaj pěkně potichu.A když sem leštil autí,tak sem tim "dobrym":superleštidlem vzal i všechny skla.Stěrače bez vrzu,skla čistý:super

.................................................................................................................................

Naše žabička=306ka 1.6ka:super:potlesk:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ňákym olejíčkem nebo "něčim"bych to určitě nemazal,protože ty gumičky co už maji určitě něco za sebou nevylepšíš.Naopak,nasaješ je apak se nezbavíš těch čmouch,co ti budou stěrače dělat.I kdyby nevrzali,čmouhy tam budou po celý šířce stěračů.Třeba teď ve dne nebudou vidět,ale večer nebo vnoci když proti tobě bude svítit jiný auto,se zblázníš,protože nic neuvidíš:mrk:mrk

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Náš mazel=306ka 1.6ka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ajven

ja pouzivam toto a dufam ze to pojde otvorit lebo to ma nejaku divnu priponu. :myslim

[upravil dne 21.8.07 ajven]

[upravil dne 21.8.07 ajven]

Já tedy nikdy nic takovýho. Jednou jsem to udělal na favoritu a nešlo to nijak dolů. Sice gumičky klouzaly, ale v noci když jelo auto proti, tak to vypadalo na skle jako jedna žlutá koule. To jsou podobný sajrajty jako ty aby se nemlžili skla uvnitř. Vždy zůstane nějaký povrch a ten pak večer dělá divy. Já koupil grafitový stěrače, horší to bylo s délkou (P307) mám jeden omalinko kratší, protože takový dlouhý jsem nesehnal ale úplně v pohodě. čas od času umyju sklo jarem a je klídek.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bigoš

Původně zaslal: ajven

ja pouzivam toto a dufam ze to pojde otvorit lebo to ma nejaku divnu priponu. :myslim

[upravil dne 21.8.07 ajven]

[upravil dne 21.8.07 ajven]

Já tedy nikdy nic takovýho. Jednou jsem to udělal na favoritu a nešlo to nijak dolů. Sice gumičky klouzaly, ale v noci když jelo auto proti, tak to vypadalo na skle jako jedna žlutá koule. To jsou podobný sajrajty jako ty aby se nemlžili skla uvnitř. Vždy zůstane nějaký povrch a ten pak večer dělá divy. Já koupil grafitový stěrače, horší to bylo s délkou (P307) mám jeden omalinko kratší, protože takový dlouhý jsem nesehnal ale úplně v pohodě. čas od času umyju sklo jarem a je klídek.:papa

neviem teda ako ty, ale ja v tme problem nemam, kvapky sa spoja a stierace zotru uplne lahucko. A ked vravim lahucko tak aj potichucky. Uplne tip top. Ale musim dodat,ze treba vzdy pri umyvani auta hubou umyt aj gumicky, aby tie boli odmastene. Chvilu som si zvykal na tie spajajuce kvapocky ale potom uz som nedal na tento "sajrajt" dopustit. Sused sice toto kupil prednedavnom a pri prvej jazde za velkeho dazda videl prd, tak to hned zmyval dole, tkaze mi z toho vychodi, ze ked mas zle gumicky tak ani RAIN-OFF ti nezachrani cisty vyhlad. :bojim

A to ja mam uplne najlacnejsie grafitove stierace nemeckej znacky ALCA, niekde to tu na nete najdete aj s fotkou. jeden stal 99 SK. na nejake Championy alebo Valeo a Bosch by som sa mohol akurat tak vy*rat.:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jezkovi.voci

vyzkoušej sklo i gumky umýt teplou vodou s jarem a pak přetáhnout normální Okenou. sklo i gumky zbavíš bordelu, pak by to mělo být OK.

používam tento postup už niekoľko rokov a funguje, žiadne prípravky a podobné vilomeniny nezháňam, toto je osvedčený postup a vždy zaberie

:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mirec.dk.406

Původně zaslal: Jezkovi.voci

vyzkoušej sklo i gumky umýt teplou vodou s jarem a pak přetáhnout normální Okenou. sklo i gumky zbavíš bordelu, pak by to mělo být OK.

používam tento postup už niekoľko rokov a funguje, žiadne prípravky a podobné vilomeniny nezháňam, toto je osvedčený postup a vždy zaberie

:roker

OKENA 4ever !!! :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měl jsem stejný problém, nové stěrače Valeo, sada na 206, nepomohlo žádné důkladné mytí nebo odmašťování, dneska jsem koupil v tescu stěrač zn. Alca, 79 kč a je klid

stěrače od Valea už nebudu na 206 kupovat, ten velký 650mm má díky svoji konstrukci slabý přítlak a proto to vrzání a rozmazávání, tohle Valeo nemá vymakané, za 600 Kč bych čekal lepší kvalitu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dress

měl jsem stejný problém, nové stěrače Valeo, sada na 206, nepomohlo žádné důkladné mytí nebo odmašťování, dneska jsem koupil v tescu stěrač zn. Alca, 79 kč a je klid

stěrače od Valea už nebudu na 206 kupovat, ten velký 650mm má díky svoji konstrukci slabý přítlak a proto to vrzání a rozmazávání, tohle Valeo nemá vymakané, za 600 Kč bych čekal lepší kvalitu

konečne nejaký iný človek čo mi dá za pravdu :potlesk:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jar do ostříkovače bych nedával, říkal mi autokosmetikář že jar dokáže udělat na laku divy. Proto jsem umyl okno tak aby se na lak vůbec nedostal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V květnu jsem koupil silikonový gumičky na stěrače a stíraly nádherně a potichu.Navíc byly modrý což se mi celkem pozdávalo. Během vysokých teplot v červnu a červenci však ztvrdl jejich břit na kámen a fantasticky popraskal. Navíc to při pohybu po skle vydávalo zvuk jako když v zimě zapneš stěrače na zamrznutý okna. Po výměně za grafitový už je zase pokoj.

Ponaučení - silikon na stírátkách již raději ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Takyjsem hledal a za origo jsem nechtěl vypláznout 800,- Dal jsem tam obyčejné grafitové z hypersupemarketu řady tuning line .Velikost 610 a 410. Mám je druhou zimu a stále fungují bez vrzání a map na skle.Cena byla 610mm 129Kč a 410mm 99Kč

PA080001.jpg

[upravil dne 14/1/08 imaster]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...