Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Stěrače a zvuky na skle


Guest MMMMM

Recommended Posts

Když chci stírat tak to při pár kapkách dělá takový nepříjemný zvuk, jako když jsou oběhané stěrače (drhnutí na skle). Když je pořádný ceďák tak je vše ok. Dělá vám to také? Nebo už je to na výměnu stěračů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mě to dělá, mám Bosche Twin stírátka. Ze začátku je to hodně nepříjemný, taky záleží jestli je přední okno mastný. S provozem stěračů se to ale sklidňuje, bych to viděl do té doby než se guma stírátek rozhýbe, stane se poddajnější a nedělá takovej binec na okně a líp stírá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to sám nevím. Spíš dobře vyčistit přední sklo a mám zkušenost že se tento efekt drhnutí a rozmazání předního okna zhoršoval použitím střikovačů s lacinější kapalinou do ostřikovačů.

Se změnou úhlů stírače nevím, jsem rád že jsem to jakž takž nalaboroval že stírají rovnoměrně v obou směrech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: piloun

Kup si za dvě stovky stěrače s grafitem a nebudeš mít co řešit, to tě nezrujnuje.

Přesně, grafitové nevržou. Jezdí po skle jak po másle.Ale nekupoval jsem jen gumy, kupoval jsem komplet ramena, protože ty staré už byly ve spojích tvrdé a volné. Nekopírovaly sklo a při změně směru v těch volných spojích tloukly. Protože stěrače povazuji za spotřební zboží s minimální trvanlivostí, koupil jsem grafitové Filson tuning line (oba přední dohromady 200,-) a na zimu (po roce) tam dám zase nové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...