Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nákup oleje přes internet


Guest Dragon

Recommended Posts

máte někdo zkušenosti s nákupem oleje přes net? a od koho?... Jde mi o to,že tady v posr..ý Plzni nemužu nikde sehnat oleje Total:grr jedině u Citroena je maj,ale 5L stojí 1950.- tak byh ho chtěl sehnat levnějš,ale bojim se nejistého netového nákupu:( aby mě místo 5w40 nepřišel třeba i v origo balení nějakej humus,jako se to stalo před časem kamarádovi... Díky za názory:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KUK SEM s obema uvedenyma firmama v tomhle vlakne mam dobre zkusenosti, tu kterou pisu ja jsem si zvolil jen proto, ze jsem si tam mohl dojet osobne a nemusel priplacet za postu.

Jinak zkus jeste kontaktovat clena FX, ten ma taky nejakou nabidku a je z Phy, toho taky muzu doporucit :super

[upravil dne 20/8/07 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

A co jinou, stejně kvalitní, značku ? V olejích většinou nemůžeš šlápnout vedle :)

Já tam léta leju Total 9000 ,tak u něj chci zustat,nejenom ze zvyku,ale i proto ,že je jeden z nejlepších:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

KUK SEM s obema uvedenyma firmama v tomhle vlakne mam dobre zkusenosti, tu kterou pisu ja jsem si zvolil jen proto, ze jsem si tam mohl dojet osobne a nemusel priplacet za postu.

Jinak zkus jeste kontaktovat clena FX, ten ma taky nejakou nabidku a je z Phy, toho taky muzu doporucit :super

[upravil dne 20/8/07 Ferry]

Díkes.. ceny maj opravdu zajímavý:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fx

A já ostrouhám?:P

Total mi ale na poptávku ještě neodpověděl, a tak mohu nabídnout jen Valvoline. Pokud chceš "plnou syntetiku", tak Synpower 5W-40...

Díkes! já ale potřebuju Total -na dolití,protože jsem "pod ryskou":( a musim koupit 5litr abych se dostal k tej horní:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem před 14 dni kupoval jak píše Ferry a koukám, že tam na 5w-40 5 litrů mají stále akci... Olej došel poštou do dvou dnů a došlo to co jsem si objednal.

Dále mam dobré zkušenosti s olejservis.cz a oleje.cz ale tam je momentálně 5w40 Total dražší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...